Avnet Sp. z o.o. uruchomił siódmą edycję programu lojalnościowego Avnet Premium Club

Avnet Sp. z o.o. uruchamił siódmą edycję programu lojalnościowego „Avnet Premium Club”, w ramach którego klienci firmy regularnie kupujący produkty: IBM, VMware, Veeam, Wyse, Brocade, Juniper Networks  i rejestrujący te zakupy na dedykowanej stronie programu – www.avnetpremiumclub.pl, mogą zyskać nagrody w postaci m.in.: voucherów do spa, bonów Sodexo, nagród rzeczowych czy karnetów do kina. Mogą także wymienić punkty na szkolenia IBM oraz egzaminy Prometric.

W programie “Avnet Premium Club” może wziąć udział każdy zarejestrowany Partner Handlowy (rejestracja może nastąpić podczas trwania Programu), który dokona zakupu produktów IBM, VMware, Veeam, Wyse, Brocade czy Juniper Networks w Avnet Sp. z o.o., a następnie zarejestruje te zakupy w serwisie programu (www.avnetpremiumclub.pl). Wartość zakupów zostanie przez system przeliczona na punkty, które potem będzie można wymienić na atrakcyjne nagrody. Pełny katalog nagród jest dostępny po zalogowaniu się na stronie serwisu Programu.

Siódma edycja programu Avnet Premium Club jest aktualna w okresie 1 lipiec 2012r. – 30 czerwiec 2013r. Minimalna wartość zakupu, który można zarejestrować w serwisie Programu, to 1000 (tysiąc) zł netto. Z udziału w Programie są wyłączone transakcje zawierane na podstawie cen specjalnych ustalonych bezpośrednio przez: IBM, VMware, Veeam, Wyse, Brocade, Juniper Networks. Punkty w Programie są naliczane według zasady: PLN 1000 = 1 pkt. Przelicznik ten może ulec zmianie w przypadku promocji dotyczących wybranych produktów. Pełny wykaz aktualnych promocji jest dostępny po zalogowaniu się w serwisie Programu.

Regulamin programu Avnet Premium Club jest dostępny na stronie: http://www.avnetpremiumclub.pl/regulamin.pdf

Osobami odpowiedzialnymi za prowadzenie programu Avnet Premium Club, edycja 2012/2013, są:

  • Magdalena Ejsak, e-mail: magda@ejsak.pl, tel.: 647-04-99, tel.: kom.: 0 501 289 439 – pomoc techniczna
  • Edyta Ejsak, e-mail: edyta.ejsak@avnet.com, tel.: (22) 878 77 21, tel. kom.: 691 360 906
  • Renata Nita, e-mail: renata.nita@evi.com.pl, tel.: (22) 878 77 47, tel. kom.: 0 601 814 489
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu