Zarabiaj z Level77 – nowy program partnerski

Tagi:

Po długim okresie oczekiwania firma Level77 uruchomiła i wdrożyła nowy Program Partnerski skierowany przede wszystkim do podmiotów, z którymi była chęć nawiązania relacji partnerskich i współpracy na różnych płaszczyznach.

Od dzisiaj firma Level77 publicznie prezentuje swój pierwszy program partnerski , który stanowi niepowtarzalną okazję do tego aby wejść we współpracę z każdym kto chciałbym zarabiać i otrzymywać firmowe gadżety w zamian za promowanie marki Level77. Program przygotowany został myślą właśnie o tych fanach naszej firmy, którzy od zawsze chcieli pomagać nam w docieraniu do nowych grup osób związanych z grami komputerowymi. Mało tego program powstał również z myślą o tych, którzy przez długi czas wspomagali firmę. Dzięki programowi partnerskiemu każdy zaangażowany w promocję marki Level77 fan otrzyma za to stosowne gratyfikację

Programy partnerskie zyskują coraz bardziej na popularności w sieci i dają możliwość dodatkowego zarobku przez promowanie produktów firm. Level77 na tym polu nie mogła pozostawać w tyle za innymi sklepami. Dołączyliśmy do czołówki Polskich sklepów internetowych, które posiadają tak rozbudowany program partnerski. I jako nieliczni w branży gier komputerowych stwarzamy możliwość zarabiania i wzbogacenia się o nasze produkty.

Załóż swoje konto partnerskie. Poczekaj na akceptację zgłoszenia przez naszego administratora. Może zdarzyć się, że administracja poprosi o więcej szczegółowych danych odnośnie strony. Po akceptacji zaloguj się do swojego konta pobierz linki do promowania Level77.pl i zacznij zarabiać. Od każdej dokonanej dzięki współpracy transakcji, wysokie prowizje, rzadko spotykane w sieci – 7,5% – wypłata już od 100 zł!

Dodatkowo, dajemy możliwość śledzenia statystyk oraz konta 24h na dobę. Testuj w którym miejscu nasz banner przynosi Ci największe zyski. Promuj nas na facebooku i google plus. Wszystkie wejścia zaliczane są jako polecone przez Ciebie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu