Wspomnienia z wakacji w rozdzielczości Full HD

Lato trwa zdecydowanie zbyt krótko. Powrót z wakacji kojarzy się zwykle z nostalgią za pięknymi miejscami odwiedzanymi podczas letnich wypraw. Wysokiej klasy wyświetlacz Full HD nowego tabletu Acer ICONIA TAB A700 pozwala cieszyć się wrażeniami z podróży przez cały rok!

Po powrocie z urlopu do codziennych obowiązków nie musimy całkowicie rezygnować z wypoczynku i dobrej rozrywki. Miłośnicy kina letniego mogą przywołać miłe wspomnienia o chwilach letniego relaksu, oglądając filmy w wysokiej jakości Full HD na wyświetlaczu Acer ICONIA TAB A700. Dzięki wyjątkowemu realizmowi obrazu emitowanego na 10,1 calowym wyświetlaczu o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli, ICONIA TAB A700 pozwala poczuć się jak podczas seansu filmowego na dużym ekranie.

Akumulator o pojemności 9800 mAh umożliwia użytkowanie tabletu przez cały dzień. Mając tablet ICONIA TAB A700 zawsze przy sobie, w każdej chwili można powrócić w ulubione miejsca. Jasny i wyraźny obraz oraz szerokie kąty widzenia pozwalają cieszyć się wysokiej jakości zdjęciami z podróży, filmami oraz grami w rozdzielczości 1080p. Chcąc wsłuchać się ponownie w szum morza lub dźwięki ulubionych wakacyjnych piosenek, 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny, odtwarzany przez Dolby Mobile 3+, zapewni wysokiej jakości doznania.

Wracając do zajęć w szkole lub pracy warto mieć tablet Acer ICONIA TAB A700 ze sobą. Jego czterordzeniowy procesor NVIDIA Tegra 3 o dużej mocy obliczeniowej, umożliwia efektywną pracę wielozadaniową oraz szybsze wyświetlanie stron internetowych. Dzięki temu możliwe jest skoordynowanie wszystkich obowiązków i sprawne zdobywanie potrzebnych do nauki informacji.

Najnowsza wersja systemu operacyjnego Google Android Ice Cream Sandwich została wzbogacona również o interaktywny interfejs Acer Ring, który pozwala na wygodne sterowanie tabletem w drodze do pracy czy w szkole.

Tablet jest dostępny w kolorach czarnym i srebrnym.

Konfiguracja wraz z ceną:

Iconia Tab A700 – 10,1″ WUXGA Full HD 1920×1200, nVidia Tegra T30S Quad Core, 1GB RAM, 32GB eMMC, 802.11bgn, GPS, bateria Li-poly 9800mAh, aparat 5MP(back) + 1MP(front), MicroSD, Bluetooth, MicroUSB, HDMI, Android 4.0, cena 2 169 zł brutto

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu