Urodzinowe party w Telepizzy

Telepizza w Polsce ma już 20 lat. Z tej okazji w jej lokalach przygotowano dla klientów specjalne urodzinowe niespodzianki i promocje. Akcja będzie miała charakter ogólnopolski i wsparta będzie szeroko zakrojoną kampanią internetową.

„Naszym sekretem jest ciasto” to hasło od 20 lat nierozerwalnie kojarzy się smakoszom pizzy z Telepizzą. W te wakacje z okazji okrągłej rocznicy, hiszpańska spółka wyjątkowo mocno chce je zaakcentować. Trzy nowe pizze: „Królewska Gouda”, „Barbecue Habanero” oraz „Biesiada smaków” będą oferowane w cenie 12 zł, co ma sprawić, że podczas dwutygodniowego trwania akcji spróbuje je wiele osób.

Jak mówi Iwona Olbryś, Dyrektor Generalna Telepizza sp. z o.o. podczas obchodów chcemy nie tylko zaznaczyć dwudziestolecie naszej obecności na rynku polskim, ale również dać możliwość spróbowania naszej pizzy, jak największej ilości osób. Ostatnie miesiące były bardzo dla nas bardzo pracowite. Wprowadziliśmy do menu nowe pizze, sosy i produkty. Wszystko w bardzo wysokiej jakości. Teraz chcemy, by jak największa ilość osób miała szansę ich degustacji i ocenienia.

Akcja urodzinowa zostanie przeprowadzona od 16 do 29 lipca i będzie jej towarzyszyła kampania internetowa, którą zaplanował i wykupił dom mediowy PanMedia Western.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu