Sphinx promuje nowości

Sphinx – sieć restauracji zarządzana przez Sfinks Polska – rozpoczyna kampanie marketingowe wokół nowej odsłony promocji „Happy Hours” oraz nowo wprowadzanych ofert specjalnych „Szklanka gratis”, organizowanej we współpracy z Pepsi i „Orbit”, realizowanej przy udziale Wrigley. W kampaniach wokół nowych ofert wykorzystywane są materiały BTL – ulotki, plakaty, roll-upy i tzw. table standy. Dodatkowo informacje o promocjach znajdą się na stronie www.sphinx.pl oraz na profilu Facebook restauracji Sphinx, a w przypadku promocji „Szklanka gratis” również na fanpage’u Pepsi. Akcje wspierają też działania PR prowadzone przez Practum Consulting. Promocja „Happy Hours” rozpoczyna się 16 lipca, natomiast „Szklanka gratis” oraz „Orbit” ruszają 18 lipca.

Większość działań związanych z przygotowaniem kampanii opracował dział marketingu Sfinks Polska, natomiast wsparcie przy wykonaniu grafik do promocji „Happy Hours” zapewniła agencja Mas Team.

Oferta „Happy Hours” w nowej odsłonie to cztery promocje: „Lunch menu”, „Studenci -50%”, „Grillowe Poniedziałki” oraz „Before”.  Od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 – 14.30 klienci mogą skorzystać z „Lunch Menu” obejmującego wybrane dania m.in. shoarmę klasyczną, francuski stek czy dorsza w płatkach migdałowych w cenie 15,90 zł, a także zamówić dodatkowo zupę bądź deser za 2,90 zł. Z kolei promocja „Studenci -50%” obowiązuje od poniedziałku do piątku do godz. 18.00 oraz w soboty i niedziele do godz. 13.00. Korzystający z niej studenci nabywając napój, po okazaniu legitymacji, mogą kupić jedno danie z grupy „Fuzje smaków” za połowę ceny. W „Grillowe Poniedziałki” klienci mogą natomiast zamówić danie SPHINX z grupy „Pozycje kultowe” za 19.90 zł oraz duże piwo Okocim za 3,90 zł. Ponadto osoby pełnoletnie codziennie do godz. 18.00 mają okazję skorzystać z oferty „Before”, która pozwala zamówić 4 duże piwa Okocim za 19.90 zł. Oferta „Happy Hours” obowiązuje do odwołania.

– Akcja „Happy Hours” zawiera wiele ciekawych propozycji cenowych, które zachęcają klientów do częstszego odwiedzania restauracji Sphinx i korzystania z naszego różnorodnego menu, zwłaszcza do spróbowania dań i napojów aktualnie objętych zniżką. „Happy Hours” jednak to nie wszystko co przygotowaliśmy tego lata, bowiem zamawiając posiłki w Sphinxie w ramach promocji organizowanych z naszymi partnerami można również otrzymać szklanki Pepsi oraz gumy Orbit, co zapewne będzie miłą niespodzianką dla naszych gości – mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki zarządzającej siecią restauracji Sphinx.

Promocja „Szklanka gratis” będzie obowiązywała we wszystkich restauracjach Sphinx od 18 lipca do 31 sierpnia. Klienci, którzy zamówią danie z grupy „Pozycje kultowe” oraz dowolny półlitrowy napój z asortymentu Pepsi otrzymają szklankę o pojemności 0,2 litra. Do rozdania jest tysiące szklanek. Ponadto od 18 lipca do 18 września każdy klient, który zakupi dowolne danie główne otrzyma również gumy Orbit.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu