Prześlij zdjęcia na Wielki Konkurs Fotograficzny i wygraj aparaty Nikon

Nikon Polska objął mecenatem ósmą edycję najpopularniejszego konkursu National Geographic skierowanego do miłośników fotografii. Pasjonaci utrwalania wyjątkowych chwil na zdjęciach przez całe wakacje mogą nadsyłać swoje prace na Wielki Konkurs Fotograficzny. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone między innymi sprzętem marki Nikon: lustrzanką D800, aparatami Nikon 1 i kompaktami COOLPIX P7100.

„Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic to jedno z najważniejszych wydarzeń w ciągu roku skierowane zarówno do profesjonalistów, jak i amatorów fotografii – podobnie jak sprzęt marki NIKON. Do tej pory w ciągu wszystkich edycji przesłano 360 tysięcy zdjęć, mamy nadzieję, że najnowsze modele sprzętu oraz możliwość publikacji pracy na łamach National Geographic skłonią uczestników do pobicia kolejnego rekordu w tym roku.” – mówi Magdalena Michalska-Szmidt, Kierownik Marketingu Nikon Polska.

W tym roku autor najlepszej fotografii, nagrodzonej Grand Prix, otrzyma profesjonalny aparat Nikon D800 z obiektywem AF-S Nikkor 24-70mm f/2,8G ED. Autorzy najlepszych zdjęć w poszczególnych kategoriach: krajobraz, zwierzęta, ludzie i fotoreportaż otrzymają aparat  NIKON 1 V1 z obiektywem 1 NIKKOR VR 10-30 mm f/3,5-5,6. Ponadto na wyróżnionych czekają kompakty COOLPIX P7100.

Zdjęcia można nadsyłać do 30 września br. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpi 29 października na Gali Finałowej konkursu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu