Nowa redaktor naczelna „Mojego Mieszkania”

Od dziś nową redaktor naczelną miesięcznika „Moje Mieszkanie” (MURATOR SA) jest Dorota Jaworska, pełniąca dotąd obowiązki zastępcy redaktor naczelnej tego tytułu.

Małgorzata Tomczyk, która dotychczas łączyła obowiązki redaktor naczelnej miesięczników „Moje Mieszkanie” i „Dobre Wnętrze”, skoncentruje cały swój wysiłek na kierowaniu redakcją tego drugiego magazynu.

Dorota Jaworska rozpoczęła pracę w Muratorze w 2008 roku, obejmując stanowisko zastępcy redaktora naczelnego miesięcznika „M jak Mieszkanie”. W 2011 roku została zastępcą redaktora naczelnego „Mojego Mieszkania”. Z prasą jest związana od 20 lat. Jako dziennikarz i redaktor pracowała m.in. w następujących tytułach: „Jestem”, „Chwila dla Ciebie”, „Naj”, „Moje Gotowanie”. W „Bravo Girl!” i „Claudii” pełniła obowiązki sekretarza redakcji. Współpracowała także m.in. z „Medycyną dla Ciebie”, „Poradnikiem Domowym”, „Mamo, to ja”, „Rodzicami” i „Zwierciadłem”. Dodatkowo zajmowała się pisaniem scenariuszy i przygotowywaniem telewizyjnych programów edukacyjno-poradniczych.

Ukończyła Wydział Pedagogiki oraz Podyplomowe Studia Menadżerskie na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu