Liberty Direct: promocja OC i AC z okazji 100-lecia grupy

Rusza promocja pakietów OC i AC w Liberty Direct zorganizowana z okazji 100-lecia grupy Liberty Mutual Insurance. Osoby, które podczas rozmowy z konsultantem Liberty Direct powołają się informację o promocji lub podadzą hasło „100 lat”, otrzymają 100zł zniżki na polisy. Promocję, która potrwa do 23 lipca br. wesprze kampania e-mailingowa.

Polisy ze zniżką można kupić przez telefon dzwoniąc na numer: 22 589 95 01. Rozmowę konsultantem firmy można również zamówić poprzez formularz dostępny na https://www.libertydirect.pl/partnerzy/20120710/. Promocja skierowana jest do osób, które dotychczas nie były Klientami Liberty Direct. Szczegółowy regulamin akcji znajduje się pod adresem: https://www.libertydirect.pl/partnerzy/20120710/Regulamin.pdf.

Grupa Liberty Mutual Insurance, do której należy Liberty Direct, powstała w 1912 roku w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Siedzibą firmy został Boston w stanie Massachusetts, gdzie zatrudniając 15 pracowników spółka zaoferowała Klientom pierwsze polisy. Początkowo firma koncentrowała się na sprzedaży ubezpieczeń pracowniczych, a następnie zaczęła rozwijać sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, by z końcem lat 30-tych stać się największym ubezpieczycielem majątkowym w Stanach Zjednoczonych. Dziś Liberty Mutual Insurance jest międzynarodową grupą ubezpieczeniową, zatrudniającą ponad 46 tys. pracowników i świadczącą kompleksowe usługi w 26 krajach Ameryki, Europy i Azji. Firma jest jedną z największych instytucji ubezpieczeniowych w USA, zajmującą 84 miejsce na liście Fortune 500.

Osoby, które zdecydują się na ubezpieczenie samochodu będą mogły skorzystać z szerokiej ochrony oferowanej w ramach pakietu OC z Mini Assistance i AC Standard, który obejmuje:

  • Szkody związane z udziałem samochodu w ruchu drogowym, których następstwem jest uszkodzenie lub zniszczenie mienia oraz utrata zdrowia przez osoby poszkodowane w wypadku.
  • Szkody polegające na uszkodzeniu, zniszczeniu, utracie pojazdu lub jego wyposażenia (w tym również szyb) powstałe w wyniku wypadku drogowego oraz kradzieży.
  • Szkody polegające na uszkodzeniu pojazdu przez osoby trzecie oraz powstałe na skutek wystąpienia huraganu, gradu, powodzi czy pożaru.
  • Pomoc serwisową, w tym naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia, holowanie pojazdu ubezpieczonego i poszkodowanego oraz pomoc informacyjną.
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu