Dieta LightBox – najwyższa jakość i bezpieczeństwo posiłków

Firma LightBox, specjalizująca się w przygotowywaniu zestawów gotowych, świeżych posiłków z dostawą do domu, spełniając najwyższe standardy produkcji i dystrybucji, gwarantuje najwyższą jakość i bezpieczeństwo produktów.

Aby zapewnić bezpieczeństwo fizyczne, chemiczne i mikrobiologiczne posiłków, do ich przygotowywania,  wykorzystywane są najnowsze technologie oraz nowoczesne urządzenia i sprzęt produkcyjny.  Odpowiednie warunki sanitarno-higieniczne produkcji potraw w samodzielnym zakładzie zapewnia wdrożony system jakości HACCP (ang. Hazard Analysis Critical Control Points). Terminy przydatności produktów do spożycia ustalane są w oparciu o aktualne badania przechowalnicze, wykonane w akredytowanym laboratorium. Pojemniki, w których przechowywana jest żywność LightBox, są estetyczne, szczelnie zamykane i umożliwiają bezpośrednie podgrzewanie potraw również w kuchence mikrofalowej. Pełne bezpieczeństwo mikrobiologiczne zapewnione jest dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii szybkiego schładzania potraw.

Firma LightBox wykorzystuje surowce i produkty spożywcze najwyższej jakości, m.in. pochodzące z upraw ekologicznych, a jej zakład spełnia najwyższe wymagania sanitarno-higieniczne produkcji potraw zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa żywnościowego obowiązującego we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Firma dysponuje również własną bazą transportową – posiłki przewożone są samochodami wyposażonymi w agregaty chłodnicze, co pozwala na utrzymanie stałej, właściwej temperatury potraw.

Lightbox jest czołowym producentem zestawów wysokiej jakości świeżych posiłków z codzienną dostawą pod wskazany adres. Menu Lightbox opracowują dietetycy, starając się w jak największym stopniu wzorować na diecie śródziemnomorskiej jako diecie o udowodnionym działaniu prozdrowotnym, rekomendowanej przez wszystkie renomowane placówki naukowe i towarzystwa medyczne na świecie, zajmujące się żywieniem i chorobami cywilizacyjnymi. Stosowanie diety Lightbox zalecane jest w odchudzaniu oraz profilaktyce chorób dietozależnych. Misją firmy Lightbox jest czynne poparcie  dla  Narodowego Programu Przeciwdziałania Chorobom Cywilizacyjnym opracowanego i realizowanego przez Ministerstwo Zdrowia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu