Xplus dołączył do prestiżowego grona członków Microsoft Dynamics President’s Club

President’s Club to ekskluzywny klub powołany przez Microsoft Dynamics, który skupia najlepszych partnerów firmy Microsoft z całego świata.

Firma Xplus, która od blisko 10 lat świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa strategicznego oraz wdrożenia systemów informatycznych, dołączyła do prestiżowego grona Microsoft Dynamics President’s Club. W ten sposób partner Microsoft został wyróżniony za swoje wysiłki na rzecz podnoszenia satysfakcji klientów poprzez dostarczanie im innowacyjnych aplikacji biznesowych.

Microsoft Dynamics President’s Club zrzesza partnerów Microsoft Dynamics z całego świata, których zaangażowanie w dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań przekłada się na rozwój i sukces rynkowy. Ta prestiżowa grupa skupia zaledwie 5% partnerów Microsoft Dynamics na całym świecie. Członkostwo jest przyznawane jako nagroda za ich nieprzerwane zaangażowanie w oferowanie rozwiązań informatycznych spełniających potrzeby klientów.

Informacja na temat przystąpienia firmy Xplus do Microsoft Dynamics President’s Club została ogłoszona podczas konferencji Microsoft Worldwide Partner Conference (WPC) 2012, najważniejszego corocznego wydarzenia firmy Microsoft organizowanego dla partnerów, które w tym roku odbyło się w Toronto. WPC oferuje partnerom Microsoft unikalną możliwość poznania planów firmy w nadchodzącym roku, nawiązania relacji biznesowych, dzielenia się doświadczeniem, skorzystania z najnowszych innowacji produktowych oraz zdobywania nowych umiejętności.

– Cieszymy się z wyróżnienia firmy Xplus za jej wybitne osiągnięcia sprzedażowe – mówi Adam Komorowski, Dyrektor Działu Aplikacji Biznesowych Microsoft Dynamics w polskim oddziale Microsoft. – Są one zasługą pracowników i kierownictwa firmy, którzy powinni być dumni z tego osiągnięcia. Xplus odgrywa bardzo ważną rolę w rozwoju Microsoft Dynamics i przyczynia się do jego sukcesów – dodaje.

Xplus wspiera klientów w wyborze najlepszych rozwiązań i usług zapewniających im satysfakcję i dostosowanych do ich potrzeb biznesowych oraz umożliwiających odniesienie późniejszych sukcesów. Dzięki współpracy z zespołami firmy Microsoft, Xplus posiada odpowiednią wiedzę o platformie Microsoft Dynamics, aby zapewnić innowacyjne rozwiązania, usługi i niezrównaną wartość dla klientów Microsoft Dynamics.

– To wyróżnienie wiąże się głównie z ponadprzeciętnymi wzrostami i zalicza nas do 5% najdynamiczniejszych firm partnerskich Microsoft Dynamics na świecie. Jest to tym bardziej istotne, że tym razem otrzymujemy członkostwo w President’s Club startując ze zdecydowanie wyższych poziomów niż poprzednio i mając poprzeczkę zawieszoną kilkukrotnie wyżej – mówi Karol Sudnik, Prezes Zarządu Xplus, Xplus.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu