Nowe osoby w Dziale Marketingu Eniro Polska

Eniro Polska, właściciel Panoramy Firm, rozwija Dział Marketingu. Do grona pracowników dołączyły trzy nowe osoby – Magdalena Raszewska, Marek Smykiewicz oraz Marcin Gajewski. Nowi specjaliści będą pracować nad rozwojem produktów Eniro Polska – Panoramą Firm oraz Budownictwem.

Eniro Polska inwestuje w segment online, a konsekwencją przyjętej przez firmę strategii jest zatrudnienie nowych specjalistów. Rozwój Działu Marketingu jest także kolejnym etapem zespolenia się polskiego oddziału z Grupą Eniro.

„Nasza firma wchodzi w nowy etap – silnie integrujemy się z Grupą Eniro zrzeszającą łącznie kilkanaście marek w krajach skandynawskich i Polsce. Rozwijamy nowe kompetencje, dbamy, aby nasze serwisy były przyjazne użytkownikom, inwestujemy w ich rozbudowę” – mówi Magdalena Wypychowicz, dyrektor marketingu Eniro Polska. „Cieszę się, że do zespołu Działu Marketingu Eniro dołączyli pracownicy posiadający bogate doświadczenie w ramach swojej specjalizacji” – dodaje.

Magdalena Raszewska objęła stanowisko Analityka i do jej obowiązków będzie należało zbieranie i analizowanie danych dotyczących pozycji oraz używalności serwisów internetowych Eniro Polska. Przed dołączeniem do zespołu Eniro Polska Raszewska współpracowała z firmą prowadzącą badania rynku Market Side.

Do obowiązków Marcina Gajewskiego, należeć będą rozwój produktu Budownictwo oraz zarządzanie i rozbudowa serwisu budownictwo.pl. Gajewski związany był dotychczas z Orange Polska, gdzie odpowiadał za ofertę usług stacjonarnych w kanale sprzedaży online oraz jej prezentację na portalu Orange.pl.

Odpowiedzialnym za testy nowych funkcjonalności oraz aplikacji wdrażanych w wyspecjalizowanym w wyszukiwaniu lokalnym serwisie panoramafirm.pl oraz mobilnej wyszukiwarce m.pf.pl będzie Marek Smykiewicz, specjalista ds. rozwoju produktu internetowego, który uprzednio zatrudniony był w Banku Pocztowym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu