157 darmowych biletów od Wizz Air podczas różowego dnia w Warszawie

Już w sobotę, 14 lipca od godziny 13.00 do 15.00 rozpocznie się w Warszawie wielka akcja nisko-kosztowych linii lotniczych Wizz Air. W ramach inicjatywy po ulicach Warszawy będzie jeździł różowy Buick, z którego rozdanych zostanie 157 biletów lotniczych. Akcja została zainicjowana z okazji otwarcia lotniska w Modlinie, które nastąpi 15.07.

Różowy dzień zainicjowany przez Wizz Air w Warszawie to szansa na to, by wspólnie z liniami lotniczymi świetnie się bawić, przy okazji otrzymując jeden ze 157 biletów lotniczych, które w sobotę będzie rozdawał przewoźnik. Zasady zabawy są proste. Wystarczy pojawić się w miejscu przejazdu różowego Wizz Air’owego Buicka w bieliźnie, bądź stroju kąpielowym w kolorze różowym, a na ciele wypisać nazwę Wizz Air i zgarnąć jeden z darmowych biletów. Akcja została zainicjowana z okazji otwarcia lotniska w Modlinie, które nastąpi 15.07, a na które przewoźnik przenosi swoją warszawską bazę operacyjną od 18 lipca.

“Wizz Air jest kochany przez ludzi młodych, pełnych energii, którzy są gotowi na nowe doznania. Ponieważ często podróżują, kochają Wizz Air za niskie ceny i otwartość. Chcemy, aby nasza akcja była okazją do dobrej zabawy i okazania pozytywnych emocji, które mogą być wyrażone najlepiej poprzez kolor różowy.” powiedział Daniel de Carvalho, menedżer komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Różowy samochód Wizz Air będzie można spotkać na trasie: Plac Zamkowy, Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Rondo de Gaulle’a, Plac Trzech Krzyży, Mokotowska, Plac Zbawiciela, Marszałkowska, Plac Konstytucji, Piękna, Żurawia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu