Przejdź do treści

Medicover nowym klientem Multi Communications

Multi Communications nawiązała stałą współpracę z Medicover, międzynarodową firmą medyczną oferującą pacjentom pełny zakres opieki zdrowotnej. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę w obszarze PR korporacyjnego i produktowego, działania social media oraz doradztwo strategiczne w zakresie komunikacji.

Medicover jest jedyną prywatną firmą medyczną w Polsce, która oferuje zintegrowaną opiekę zdrowotną – od medycyny pracy, konsultacje lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów, fizjoterapię, usługi stomatologiczne, po zaawansowaną diagnostykę, pogotowie ratunkowe i leczenie szpitalne. Ogólnopolska sieć placówek ambulatoryjnych oraz pełnoprofilowy Szpital Medicover w warszawskim Wilanowie zapewniają wysoką jakość usług. Szeroki zakres rozwiązań w zakresie opieki zdrowotnej został przygotowany zarówno pod kątem klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dużych firm.

– W Medicover traktujemy zdrowie naszych pacjentów kompleksowo. Nie tylko leczymy, ale też zapobiegamy chorobom. W naszych centrach medycznych, które zlokalizowane są na terenie całej Polski, robimy wszystko, aby zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo medyczne naszym pacjentom, zarówno tym korzystającym z indywidualnej opieki medycznej, jak i pakietów firmowych. Podkreślanie tych unikatowych cech wyróżniających naszą firmę nabiera szczególnie ważnego znaczenia w dobie rosnącej konkurencji rynkowej. Dlatego, aby jeszcze lepiej zrealizować ten cel zdecydowaliśmy się na współpracę z agencją Multi Communications – mówi Bartosz Maciejewski, Rzecznik Prasowy Grupy Medicover w Polsce.

Do zadań Agencji należą m.in. współtworzenie i realizacja strategii komunikacji, a także stałe doradztwo w zakresie public relations oraz wyboru odpowiednich narzędzi dla działań marketingowych związanych z budowaniem wizerunku Medicover na polskim rynku. Agencja została wybrana w drodze przetargu. Projekt realizowany jest przez zespół Corporate&Business Communications Unit. Całość działań koordynują Krzysztof Pilaszek (senior account manager) oraz Monika Mendygrał (account manager). Umowę o współpracy podpisano na czas nieokreślony.

– Współpraca z Medicover, firmą wiodącą na polskim rynku usług medycznych, to dla nas duże wyróżnienie. Działania, które będziemy prowadzić, mają utrwalić i wzmocnić jej wizerunek lidera w sektorze prywatnej służby zdrowia. Cieszy mnie ogromnie fakt, że po raz kolejny będziemy mieli okazję wykorzystać wieloletnie doświadczenie w pracy dla firm z branży healthcare – mówi Dorota Bieniek-Kaska, PR Department Director Multi Communications.

Grupa Medicover jest liderem prywatnej opieki medycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Poza Polską, rozwija swoją działalność w Czechach, Słowacji, Rumunii, Niemczech, na Węgrzech, w Mołdawii, na Ukrainie, Białorusi, w Turcji, Estonii i Bułgarii. W Polsce Medicover opiekuje się ponad 5 tysiącami firm i ponad pół milionem pacjentów. Posiada 30 szerokoprofilowych Centrów Medicover w największych miastach Polski: m.in. w Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu, Bydgoszczy i Białymstoku. Współpracuje z ponad tysiącem placówek medycznych w całym kraju.