Klub Mila skorzysta z usług Mood Media

Mood Media rozpoczęła współpracę z Klubem Mila- pierwszą z baz Akademii Kusznierewicza. W obiekcie położonym nad Zalewem Zegrzyńskim, zostały zamontowane zintegrowane systemy audio. W ośrodku będzie odtwarzana muzyka własna Mood Media. Umowę podpisano do końca 2013 roku.

Do Klubu Mila w Zegrzynku, trafiły urządzenia MP 7000 wraz z dyskiem twardym, gdzie zapisany został indywidualnie stworzony dla tego obiektu program muzyczny. Oprogramowanie oraz repertuar będzie aktualizowany co dwa miesiące, tak, aby wpisywał się w wiodące trendy oraz w ideę ośrodka sportowo-rekreacyjnego.

– Klub Mila, wybrał nasz repertuar własny, którego autorami są artyści niezrzeszeni w żadnej organizacji branżowej. Ośrodek nie będzie musiał zatem odprowadzać żadnych opłat do organizacji praw autorskich. Dzięki temu rozwiązaniu, udało nam się zapewnić oryginalne, ciekawe i niepowtarzalne brzmienia, które będą umilały gościom pobyt w ośrodku. Poprzez taki repertuar staramy się promować młodych artystów. Wierzymy, że jest to dobry wybór, i że repertuar spodoba się gościom- mówi Joanna Marcysiak, Key Account Manager w Mood Media Poland.

Umowa została podpisana do końca 2013 roku. Wszelkie instalacje nagłośnienia oraz oprogramowania już się zakończyły. Klub Mila to kolejny obiekt z branży HoReCa, który skorzysta z nowoczesnych rozwiązań muzycznych Mood Media.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu