Przejdź do treści

II etap osiedla CityZen oddany do użytkowania

25 czerwca wydano pozwolenie na użytkowanie drugiego etapu osiedla CityZen na warszawskim Mokotowie. Inwestycję realizuje hiszpańska firma deweloperska – Espais, a jej generalnym wykonawcą jest firma Hochtief Polska.

W ramach kolejnego etapu budowy oddano 2 budynki, w których znajduje się 99 mieszkań o powierzchni od 29m² do 104m² i 7 lokali usługowych. Jak dotąd deweloper sprzedał ponad 70 proc. mieszkań oraz większą część powierzchni usługowej. W ofercie sprzedaży wciąż jeszcze dostępne są atrakcyjne lokale – od niewielkich, 36-metrowych mieszkań dwupokojowych, po przestronne, dwupoziomowe apartamenty o powierzchni ponad 100m². CityZen oferuje również mieszkania wykończone i gotowe do wprowadzenia. Cena metra kwadratowego rozpoczyna się już od 6990 PLN.

Największym zainteresowaniem klientów cieszą się mniejsze, funkcjonalne mieszkania. Jest to przejaw szerszego trendu na polskim rynku nieruchomości – mówi Pablo Martinez Zabala, Dyrektor Zarządzający Espais Polska. Nasza oferta jest dostosowana do obecnych potrzeb klientów, jednak pamiętamy także o osobach poszukujących większych lokali – stworzyliśmy dla nich możliwość łączenia mniejszych metraży w duży apartament – dodaje Martinez Zabala.

Największą grupę klientów CityZen stanowią osoby młode z wyższym wykształceniem, dla których jest to pierwsze lub drugie mieszkanie w życiu. Część kupujących decydowało się na zakup nieruchomości w celach inwestycyjnych, ze względu na atrakcyjne położenie osiedla, dobrą komunikację z centrum oraz bliskość terenów zielonych.

Deweloper wzbogacił swoją ofertę o pakiet usług dodatkowych. W ofercie dostępne są dwa podstawowe standardy wykończenia „pod klucz” oraz możliwość stworzenia indywidualnego projektu wnętrza, dopasowanego do potrzeb mieszkańców. Klienci mogą również skorzystać z usług finansowych doradcy, który pomoże nabywcom w uzyskaniu kredytu hipotecznego pod inwestycję.

CityZen to nowoczesne osiedle, które wyróżnia wspaniała architektura. Projekt inwestycji stworzyła warszawska pracownia plus3architekci. Wysmakowane połączenie szkła, stali nierdzewnej i płyt z naturalnego kamienia symbolizuje to, co w CityZen jest najważniejsze – symbiozę nowoczesności i natury. Swoją wyjątkowość CityZen zawdzięcza nie tylko eleganckiej fasadzie, ale i patio zaprojektowanemu w stylu Zen, które jest dostępne tylko dla mieszkańców osiedla. To idealna propozycja dla wszystkich szukających chwili wytchnienia od zgiełku tętniącego życiem miasta. Pełen komfort i możliwość relaksu gwarantują mieszkańcom także funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza – wiele apartamentów posiada balkon, taras, loggię i garderobę, a duże okna zapewniają dostęp światła i pozwalają cieszyć się widokiem otaczającej osiedle zieleni.

Rozpoczęcie budowy III etapu inwestycji planowane jest na przełomie 2012 i 2013 roku, dokładna data będzie uzależniona  od aktualnej sytuacji rynkowej.