Przejdź do treści

RoomInspire.com – ruszył nowy portal dla miłośników aranżacji wnętrz

RoomInspire.com to nowy serwis, który powstał z myślą o pasjonatach wnętrz i designu. Portal ma być źródłem inspiracji dla miłośników piękna, którzy szukają pomysłów i porad dotyczących urządzania mieszkań i domów oraz miejscem, w którym projektanci i architekci będą mogli pokazać swoje realizacje.

Serwis dostarczać będzie informacji dotyczących trendów, projektowania i wykańczania wnętrz, a także nowości produktowych i rozwiązań technologicznych oraz porad w dziedzinie aranżacji i dekoracji. Portal przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą pokazać swoje (i nie tylko) cztery kąty, doradzić innym w kwestii zastosowanych materiałów, kolorów czy dodatków.

„Bardzo często przy urządzaniu wnętrz mamy mnóstwo pomysłów, ale też sporo dylematów związanych z wyborem konkretnego stylu dla naszego mieszkania czy domu. RoomInspire prezentuje użytkownikom gotowe realizacje, ale także inspiruje ich do samodzielnej aranżacji wnętrz. Dajemy możliwość każdemu, kto jest zadowolony z urządzenia własnej kuchni, łazienki czy sypialni, do pokazania efektów prac i podzielenia się doświadczeniem z innymi użytkownikami. To właśnie sprawdzone pomysły są najczęściej najlepsze“ – mówi Maciej Karpiński, twórca serwisu RoomInspire.com.

RoomInspire to także platforma, która umożliwia prezentację gotowych realizacji uzdolnionych projektantów oraz architektów wnętrz. Dzięki temu użytkownicy mogą obejrzeć efekty pomysłów, które zostały sprawdzone i zrealizowane przez specjalistów.

„Pomoc doświadczonego architekta często staje się niezbędna przy projektowaniu małego mieszkania, czy dużego domu. Z powodu wysokich cen, nie zawsze jest jednak dostępna dla każdego. Dlatego zależy nam na tym, by umożliwić wszystkim zainteresowanym dostęp do fachowych porad i dużej ilości inspiracji, które pobudzą ich wyobraźnię i pomogą zaaranżować własne wnętrza. Chcemy nawiązać stałą współpracę z projektantami, którzy w zamian za darmową reklamę poszerzą naszą bazę o zdjęcia pomysłowych aranżacji“ – mówi Maciej Karpiński.

Wszystkie zdjęcia i pomysły umieszczone w serwisie, pogrupowane są w odpowiednich kategoriach tematycznych. Znajdziemy tam aranżacje m.in. biura, sypialni, kuchni i łazienki, a także nowości produktowe, dodatki i gadżety. Po wyborze odpowiedniej kategorii pomieszczenia i jego kolorystyki, otrzymamy zbiór interesujących nas fotografii i artykułów poradnikowych. Na portalu stworzone jest także forum, na którym można dzielić się opiniami i doświadczeniem z innymi użytkownikami oraz poczytać porady specjalistów.

Serwis RoomInspire.com ruszył wiosną bieżącego roku w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.