Mustela® STELATRIA® Krem regenerujący. Niezbędny w rodzinnej apteczce w czasie wakacji

Piękna pogoda za oknem sprzyja rodzinnemu spędzaniu czasu na spacerach, piknikach w parku i nad jeziorem. Podczas ciepłych, letnich dni dzieci mogą nareszcie poznać otaczający je świat oraz całe bogactwo przyrody. Jednak w trakcie zabawy na świeżym powietrzu pociechy narażone są na podrażnienia powstałe na skutek zadrapań i otarć czy spowodowane uciążliwymi ukąszeniami owadów.

Podczas lata wrażliwa skóra dziecka łatwo ulega wysuszeniu i stanom zapalnym, które mogą przeszkodzić nawet w najprzyjemniejszej letniej zabawie. Dlatego warto pamiętać, aby w wakacyjnej apteczce znalazł się regenerujący krem MUSTELA® STELATRIA®. Działa on łagodząco i regeneruje zmiany skórne wywołane działaniem czynników zewnętrznych, takich jak: otarcia i zadrapania, ukąszenia owadów, podrażnienia wokół ust, uszkodzenia na skutek ssania kciuka, smoczka,  również ślady po wietrznej ospie. Krem regenerujący doskonale nadaje się do stosowania na miejsca z tendencją do zmian atopowych.

Mustela® STELATRIA® Krem regenerujący

  • Łagodzi podrażnienia i zmniejsza uczucie swędzenia
  • Oczyszcza i utrzymuje ochronną florę skóry
  • Stymuluje odbudowę komórek
  • Do stosowania na powierzchowne zmiany skórne: podrażnienia wokół ust, miejsca z tendencją do zmian atopowych, ślady po ukąszeniach owadów, mniejsze i większe zadrapania, otarcia
  • Produkt hipoalergiczny do stosowania od pierwszych dni życia
  • Bez zapachu i barwników, konserwantów, parabenów, ftalanów i fenoksyetanolu

Pojemność: 40 ml

Cena: 45 zł

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu