Przejdź do treści

Mood Media Corporation kupiła firmę BIS

Mood Media Corporation, specjalizująca się w marketingu sensorycznym kupiła firmę BIS- wiodącego dostawcę usług audio-wizualnych w Europie. Dzięki temu posunięciu, Mood Media zaoferuje swoim klientom bardziej zaawansowane usługi. Pozwoli to na szerszą ekspansję rynków europejskich, w tym Polski oraz na poszerzenie grupy docelowej klientów. Transakcja opiewa na 22,5 mln euro w gotówce.

Mood Media zakupiła ważnego europejskiego gracza w dziedzinie korporacyjnych i komercyjnych instalacji audiowizualnych. Firma BIS działa głównie w regionie Beneluksu. Na skutek przejęcia przez Mood Media, obie firmy będą wspólnie dostarczały kompleksowe usługi z zakresu Digital Signage.

Przejęcie z pewnością przełoży się także na jakość oferowanych usług na polskim rynku. Specjalistyczna architektura wnętrz, doradztwo sprzedażowe, rozbudowane serwisy instalacyjne czy obsługa audiowizualna imprez eventowych, to tylko niektóre z silnych stron nowego zakupu Mood Media.

– Uważamy, że ta transakcja to kolejne dobre posunięcie. Dzięki przyłączeniu firmy BIS do grupy Mood Media umocnimy się na pozycji globalnego lidera w marketingu sensorycznym. Będziemy gotowi do realizacji projektów na jeszcze wyższym poziomie. Przejmując wiedzę, doświadczenie oraz technologie firmy BIS, zwiększymy sprzedaż naszych usług. Korzyści odczują także nasi Klienci z Polski- mówi Aleksandra Potrykus, Country Manager w Mood Media Poland.

Wszelkie informacje na temat firmy BIS: http://www.bis.nl/en/