Rusza Wakacyjny Konkurs SMS z Centrum Handlowym NoVa Park

W dniu 6 lipca 2012 roku NoVa Park – największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim – uruchomił specjalny wakacyjny konkurs sms-owy dla swoich klientów. Na zwycięzcę czeka niezwykła nagroda – karta podarunkowa o wartości aż 10.000 złotych na zakupy w NoVa Park! Zabawa potrwa do 31 sierpnia.

Mechanizm konkursu sms-owego organizowanego przez NoVa Park jest bardzo prosty. Udział w zabawie mogą wziąć osoby, które w czasie trwania konkursu zrobią zakupy w galerii na kwotę minimum 50 złotych i będą posiadać stosowny paragon potwierdzający zakup. Zgłoszenia do konkursu należy przesłać do godziny 14:00 w każdy piątek począwszy od 6 lipca, za pomocą SMS o treści NOVAPARK na numer 7148. Potem wystarczy tylko czekać na niezwykle proste pytanie konkursowe, które wysyłane jest zawsze w piątek po godzinie 14:00.

Klienci, którzy zgłoszą chęć udziału w konkursie oraz w jak najkrótszym czasie odpowiedzą na pytanie konkursowe będą mogli co tydzień wygrać: jedną z 20 kart podarunkowych o wartości 100 złotych lub jedną ze 100 modnych toreb zakupowych z logo NoVa Park. W wielkim finale na zwycięzcę, który udzieli najciekawszej odpowiedzi na przesłane SMS-em pytanie opisowe czeka karta podarunkowa na zakupy w NoVa Park warte 10.000 złotych.

„Ludzie przepadają za wszelkiego rodzaju konkursami i angażującymi ich zabawami, stąd zdecydowaliśmy się zorganizować Wakacyjny Konkurs SMS. Wakacje to czas letnich wyprzedaży, a więc doskonała okazja na dokonanie zakupu za minimum 50 złotych i wzięcie udziału w naszym quzie. W tym wypadku liczy się przede wszystkim refleks, który może zostać sowicie nagrodzony. Zwycięzca naszej zabawy otrzyma wyjątkową kartę podarunkową o wartości 10.000 złotych na zakupy w NoVa Park. Zachęcam wszystkich do zaangażowania się w naszą inicjatywę. Naprawdę warto!” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Wakacyjny konkurs SMS trwa przez kolejnych osiem tygodni począwszy od 6 lipca. Wielki Finał odbędzie się w dniu 31 sierpnia.  Każdy klient, który wygra nagrodę zobowiązany jest przed jej odbiorem do okazania paragonu potwierdzającego dokonanie zakupu na kwotę minimum 50 złotych.

Regulamin Wakacyjnego Konkursu SMS dostępny jest na stronie internetowej www.nova-park.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu