Marcin Dulnik dołączył do Unicorn Media

Marcin Dulnik dołączył do agencji PR Unicorn Media, gdzie poprowadzi dział klientów IT/Telco.

Z branżą PR związany od 8 lat. Specjalizuje się w planowaniu i realizacji kompleksowych strategii komunikacyjnych dla firm z sektora IT/Telco. Posiada bogate doświadczenie w realizowaniu projektów z obszaru Społecznej Odpowiedzialności Biznesu i komunikacji wewnętrznej. Do Unicorn Media trafił z ASICS Polska gdzie pracował jako Marketing Manager.

„Cieszę się, że dołączyłem do agencji Unicorn Media, w której moje drogi zawodowe znów krzyżują się z wieloma ekspertami zajmującymi się komunikacją. Przyjąłem zaproszenie do zespołu od Tomasza Szymanowskiego, gdyż spodobał mi się jego pomysł na prowadzenie agencji. Ciekawi klienci i zgrany, doświadczony zespół pozwalają wierzyć, że agencja wkrótce stanie się jedną z najlepszych w kraju.”

Wcześniej przez ponad 4 lata pracował w firmie Ericsson na stanowisku Communication & Marketing Managera, gdzie odpowiadał za komunikację zewnętrzną skierowaną do klientów firmy w Polsce oraz inicjował i wdrażał projekty Social Media w Region Western and Central Europe /RWCE/. Inicjator obecności firmy Ericsson w Polsce w serwisach społecznościowych. Ponadto Marcin Dulnik koordynował program Wolontariatu Pracowniczego skupiającego pracowników firmy Ericsson. Za prowadzenie ciekawych projektów CSR nominowany do nagrody „PRotony 2010” w kategorii osoba/zespół ds. komunikacji firmy lub korporacji. W latach 2006 – 2007 związany był z Departamentem Marketingu i PR Raiffeisen Bank Polska oraz pracował w Dziale Klientów Branży Finansowej Agencji PR Kwadrat.

Politolog, Absolwent Wydziału Zarządzania i Administracji Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu