Henryk Kania z nowymi produktami w ofercie

Jeden z największych producentów wyrobów mięsnych w Polsce, ZPM Henryk Kania, rozszerza swoją ofertę wprowadzając na rynek linię produktów śniadaniowych oraz przeznaczonych na grilla – „Duo Paczka”.

Kiełbaski i parówki ze specjalnej oferty dostępne są w sklepach Real i Auchan na terenie całej Polski,wkrótce pojawią się także w sklepach Carrefour. W planach Spółki jest wprowadzenie produktów również do innych sieci.

Nowe produkty w ofercie ZPM Henryk Kania to kiełbaski i parówki w czterech rodzajach dostępne w dużych, podwójnych opakowaniach, zapewniającym produktom długotrwałą świeżość. „Duo Paczkę”można obecnie nabyć w sklepach sieci Real oraz Auchan, wkrótce pojawi się również w sieci Carrefour. Spółka nie wyklucza wprowadzenia produktów do sklepów kolejnych sieci.

„Nasza nowa oferta to odpowiedź na rynkowe trendy. Klienci oczekują produktów łatwych i szybkich w przygotowaniu. Wprowadzanie na rynek kolejnych nowych i innowacyjnych produktów z pewnością umocni naszą pozycję u naszych partnerów handlowych oraz jeszcze mocniej zwiąże z nami naszych klientów ” – mówi Dominika Rąba, z-ca dyrektora ds. sprzedaży ZPM Henryk Kania.

„Duo Paczka” to nowa linia produktów, dostępna w czterech rodzajach:

  • Kiełbaski z fileta,
  • Parówki wiedeńskie,
  • Kiełbaski pieprzowe,
  • Kiełbaski białe grillowe.

Produkty dostępne są w opakowaniach o gramaturze 400g, podzielonych na dwie części.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu