Przejdź do treści

Bajkowy lipiec w Inca Play

Wizyta w magicznej Wiosce Smerfów czy Małym ZOO? A może jedno i drugie?! W Inca Play w CH Blue City to możliwe. W ramach „Lata w mieście” plac zabaw organizuje dla maluchów także opiekę dzienną i zaprasza do zabawy grupy zorganizowane.

Niemalże wszystkie dzieci kochają zwierzęta i ciekawostki na temat ich życia i zwyczajów. Wizyty w ZOO są marzeniem większości maluchów. W sobotę 21 lipca Inca Play zamieni się właśnie w małe ZOO i choć nie będzie w nim prawdziwych zwierząt, to z pewnością nie zabraknie świetnej zabawy połączonej z przyrodniczą edukacją. Animatorki przygotowały na tę okazję mnóstwo gier, zabaw tematycznych i konkursów z nagrodami!

Z początkiem miesiąca ruszają też „Wakacje w Inca Play”, podczas których dzieci codziennie będą mogły korzystać z innego programu tematycznych zajęć, bez limitu brać udziału we wszystkich atrakcjach placu zabaw oraz zjeść ciepły obiadek i podwieczorek. Animatorki Inca Play, dostosowując harmonogram do wieku oraz zainteresowań dzieci, zatroszczą się o to, by żaden z podopiecznych nie nudził się nawet przez chwilę. Każdego dnia przewidywane są twórcze warsztaty, tematyką dostosowane do dziennego programu oraz zabawy na świeżym powietrzu. Wakacyjna opieka dzienna w Inca Play kosztuje już od 39 zł za dziecko. Więcej szczegółów na www.incaplay.pl

Z okazji letniej przerwy plac zabaw Inca Play przygotował też specjalną ofertę dla grup zorganizowanych ze szkół i przedszkoli, która pozwoli im na aktywne i kreatywne spędzenie wolnego czasu w mieście. Każda z grup zorganizowanych będzie mogła korzystać z mocy atrakcji placu zabaw i wziąć udział w specjalnym konkursie, którego wyniki zostaną ogłoszone podczas imprezy „Powrót do szkoły z Inca Play”.

Nadal trwa konkurs plastyczny pt. „Ogród moich marzeń”. Prace wykonane dowolną techniką można przesyłać do 7 września. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.