Przejdź do treści

Zarządzania wielokanałowym Contact Center

W dniach 26-27 czerwca br. odbyła się II edycja Kongresu „Zarządzanie Contact Profit Center 2012”, w którym w roli prelegenta, jako przedstawiciel Contact Center sp. z o.o., wystąpił Jacek Koput – Dyrektor Departamentu Zarządzania Operacją.

Wydarzenie było w całości poświęcone dwóm najważniejszym aspektom dotyczącym efektywnego i skutecznego prowadzenia Contact Center pod kątem zarządzania zasobami ludzkimi oraz procesami operacyjnymi. Jacek Koput, jako ekspert w efektywnym zarządzaniu operacjami, zaprezentował modele zarządzania wielokanałowym contact center skoncentrowane na priorytetyzacji prowadzonych projektów oraz ich realizacji przy rozproszonej strukturze lokalizacji. W swoim wystąpieniu poruszył również tak istotne aspekty jak raportowanie oraz modele rozliczania efektywności pracy zespołu. Dużym zainteresowaniem wśród słuchaczy cieszył się także temat multiskillowości stanowisk oraz związane z nim zwiększenie efektywności i optymalizacja kosztów.

Jacek Koput od początku swojej kariery związany jest z branżą telekomunikacyjną. Początkowo związany był ze sprzedażą, później z realizacją usług i zarządzaniem projektami oraz produktami. W Contact Center funkcję Dyrektora Departamentu Operacji pełni od 2008 roku.

Kongres zorganizowany przez Business Media Solutions – organizatora warsztatów i konferencji branżowych – był wyjątkową okazją do wymiany doświadczeń i zapoznania się z najnowszymi i najciekawszymi rozwiązaniami na rynku contact center.