TENETO Consulting rozwinie Siebel CRM dla WARTY

TENETO Consulting zajmie się opieką techniczną i rozwojem systemu Siebel CRM, wspierającego sprzedaż ubezpieczeń WARTY, jednego z liderów rynku ubezpieczeń w Polsce. Firma wspiera w tym zakresie klientów w ponad 20 krajach na świecie.

System CRM oparty na rozwiazaniu Oracle Siebel ułatwia analizę oczekiwań zgłaszanych przez klientów, w tym wypadku z segmentu przedsiębiorstw. Dzięki temu czemu widząc jakiś wyraźny trend, WARTA może dopasowywać ofertę do nowych potrzeb przedsiębiorców.

– Dlatego zdecydowaliśmy się na inwestycję w rozwój tego systemu, przy pomocy partnera, który ma w tym zakresie wieloletnie doświadczenie – mówi Marcin Zabost, kierujący Wydziałem Rozwoju i Utrzymania Produktów Ubezpieczeń Majątkowych Warty.

Dodaje, że w dzisiejszych czasach sprawny system zarządzania relacjami z klientami może stanowić istotną przewagę konkurencyjną na rynku. To szczególnie ważne dla towarzystwa takiego jak WARTA, która jest jednym z liderów na rynku ubezpieczeń firm i oferuje im kilkadziesiąt rodzajów polis.

– Wsparcie i opieka techniczna nad rozwiązaniami naszych klientów jest jednym z filarów działaności naszej firmy. Nasz zespół świadczy wsparcie techniczne klientom w ponad 20 krajach na świecie, a pozyskanie tak ważnego klienta, jak Warta jest odzwierciedleniem wysokiej jakości naszych usług i posiadanych kompetnecji – komentuje Michał Kotnowski, Partner Zarządzający w firmie TENETO Consulting.

O TENETO Consulting

1 Marcin Zabost, Oracle Siebel, Siebel CRM, TENETO Consulting, WartaTENETO Consulting jest wiodącą polską firmą specjalizującą się w biznesowym i technologicznym konsultingu wspierającym przedsiębiorstwa w osiąganiu realnej wartości z interakcji z klientami. U podstaw działalności firmy leży przekonanie, że każdy klient może być wartościowy, a każda interakcja z nim jest okazją, aby tę wartość budować. Aby osiągnąć ten cel TENETO Consulting wykorzystuje swoje 15 letnie doświadczenie biznesowe i innowacyjne technologie. Firma posiada status Oracle Gold Partner.

Poprawa współpracy wewnętrznej w organizacjach, lepsze zrozumienie wartości klienta, optymalizacja procesów biznesowych i kanałów komunikacji sprawiają, że przedsiębiorstwa zyskują znaczącą przewagę konkurencyjną, redukują koszty IT i tworzą solidny fundament do rozwoju w przyszłości.

W celu uzyskania dalszych informacji o TENETO Consulting i jej działalności w Polsce i za granicą, zapraszamy na www.teneto.com/pl lub na Twitter @TENETO.

Kontakt dla mediów: pr@teneto.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu