Najlepsze konto dla Internautów oferuje Alior Sync

Konto osobiste w wirtualnym banku Alior Sync zwyciężyło w rankingu rachunków osobistych, przygotowanym przez porównywarkę finansową Comperia.pl. Analitycy ocenili ofertę 34 banków, szukając najlepszego na rynku konta dla osób, które aktywnie korzystają z Internetu.

Analitycy z Comperia.pl w ofercie banku Alior Sync docenili m.in. brak opłat za prowadzenie konta, wydanie i użytkowanie karty debetowej, wysoki 5-procentowy cashback (stały rabat na zakupy w Internecie), bezpłatne przelewy internetowe, w tym 10 przelewów natychmiastowych, oraz możliwość korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce bez opłat. Ponadto, przy ocenie banku zwrócono uwagę na dodatkowe, niedostępne dotąd na rynku usługi, takie jak Wirtualny Oddział, Menedżer Finansów czy kompleksowy system bankowości mobilnej, stworzone przede wszystkim z myślą o potrzebach klientów, którzy nie chcą już chodzić do oddziału. Według przyjętych przez analityków założeń konto osobiste w banku Alior Sync jest najlepszym kontem internetowym dostępnym na rynku.

Alior Sync jest pierwszym bankiem, który oprócz atrakcyjnej oferty w pełni darmowego konta osobistego zapewnia szereg usług wykraczających poza finanse. Jako jeden z pierwszych banków na świecie integruje wybrane usługi z portalem Facebook. Alior Sync umożliwia m.in. realizację przelewów do znajomych z Facebook’a.

http://www.facebook.com/AliorSync/app_318856684865327

Z myślą o osobach, które lubią ciekawie spędzać czas, bank przygotował Strefę Rozrywki, w której klienci Alior Sync mogą bezpłatnie oglądać filmy, słuchać muzyki, a także kupować gry po wyjątkowo atrakcyjnych cenach z rabatem 40% – http://rozrywka.sync.pl/

Przygotowując ranking kont osobistych, analitycy porównywarki finansowej Comperia.pl porównali ofertę 34 banków, wybierając do oceny konta najtańsze i najlepiej dopasowane do potrzeb modelowego klienta – osoby młodej i nowoczesnej, z wpływami na konto w wysokości 1 tys. zł i saldem miesięcznym na poziomie 1,5 tys. złotych. Głównym kryterium był brak opłat za podstawowe funkcjonalności konta (prowadzenie, karta debetowa, przelewy, wypłaty z bankomatów), dodatkowo punktowano m.in. dostępność usług takich jak bankowość mobilna, przelewy ekspresowe czy zwrot części wydatków.

Najlepsze konto dla tych, którzy nadążają za zmianami

Miejsce

Bank

Nazwa konta

Liczba punktów
(na 300 możliwych)

1

Alior Sync

Konto osobiste

285

2

Meritum Bank

MeritumKonto Zarabiające

282,5

3

GetinOnline

Konto Skarbonkowe

280

4

Bank Millennium

Dobre Konto

279,5

4

mBank

eKonto

279,5

6

Raiffeisen Bank

Konto osobiste Comfort Direct

272,1

7

Alior Bank

Konto osobiste

271,54

8

Bank Zachodni WBK

Konto Wydajesz & Zarabiasz

271

9

Bank BGŻ

Konto osobiste z premią

267

10

Deutsche Bank

dbNET

267

11

Bank BPH

Konto Sezam Direct

266,01

12

Idea Bank

Konto Idealne

265

12

ING Bank Śląski

Konto z Lwem Direct

265

14

Bank BGŻOptima

Konto indywidualne BGŻOptima

263,29

15

Credit Agricole

e-Konto

262

źródło: porównywarka finansowa Comperia.pl, banki

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu