Młoda dama. Młody dżentelmen

Prestiżowy klub dla ambitnych młodych osób rozpocznie działalność w sierpniu br.

Dobre maniery i obycie towarzyskie pozwalają z większą swobodą poruszać się w meandrach współczesnego świata oraz odnieść sukces. Dbając o lepszy start w przyszłość dorastających dzieci, warto zachęcić je do wstąpienia do elitarnego, opartego na brytyjskim modelu kształcenia klubu Society of Young Ladies&Gentlemen (SYL&G).

Któż z rodziców nie marzy o tym, aby jego dorastający syn czy córka zachowywali i prezentowali się jak absolwenci najlepszych brytyjskich uczelni: Eaton College, czy Oxford University? Dobre maniery, zastosowanie zasad savoir-vivre’u, prowadzenie ciekawej rozmowy, wysokie poczucie własnej wartości i umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji to cechy, które są najbardziej pożądane u ludzi właśnie wchodzących w dorosłość. To zawsze cenione połączenie ponadczasowej klasyki i elegancji, jak marka samochodów Rolls-Royce czy perfumy Chanel No. 5. Zdobyte w młodym wieku uniwersalne  umiejętności  ułatwiają start w dorosłe życie, pomagają nawiązywać wartościowe kontakty i są powodem rodzicielskiej dumy. Odkrywanie własnego stylu, wyczucia smaku, budowanie wizerunku i świadomych relacji z innymi jest niezwykłym darem dostępnym dla chętnych i nie bojących się wyzwań młodych osób.

Program SYL&G, czyli pierwszego w Polsce Klubu Młodych Dam i Dżentelmenów jest oparty na sprawdzonych brytyjskich standardach kształcenia z obszary tzw. finishing school. W jego ramach młodzi ludzie w wieku od 15 do 24 lat odbywają zajęcia stacjonarne oraz wyjeżdżają na dwa 6-dniowe warsztaty do pięknego, luksusowego pałacu w Zdunowie, miejscu o ponadczasowej klasie i niezwykłej atmosferze. Podczas warsztatów uczestnicy zdobywają wiedzę z  zakresu autoprezentacji, savoir-vivre’u, rozwoju osobistego, wyznaczania celów i planowania własnego czasu. Dodatkowo, młode damy będą miały okazję nauczyć się układania kompozycji kwiatowych i zatańczyć w prawdziwej sukni balowej. Młodzi dżentelmeni spróbują swoich sił w szermierce lecz także będą towarzyszyć swoim partnerkom w tańcu towarzyskim. Wszyscy będą też mieli okazję sprawdzić się w elitarnych sportach, takich jak golf, jeździectwo czy polo. Ponadto, wedle obowiązującego adeptów brytyjskiego modelu, każdy z nich otrzyma zaprojektowaną specjalnie dla klubowiczów, szytą na miarę, elegancką marynarkę z symbolem SYL&G.

Society of Young Ladies&Gentlemen stawia przed młodymi ludźmi wyzwanie odkrywania własnego potencjału, budowania właściwego wizerunku, wyczucia smaku i świadomych relacji z innymi. Uczestnicy będą też mieli okazję do organizowania akcji dobroczynnych i przekonają się jak wartościowe i budujące jest pomaganie innym. Zachęcam rodziców ambitnych młodych osób do zapoznania się z programem pierwszego w Polsce Klubu Młodych Dam i Dżentelmenów. – mówi założycielka klubu, Magdalena P. Wojciechowska, certyfikowany coach ICC Poland.

Zainteresowanych programem czeka rozmowa kwalifikacyjna , potwierdzająca motywację kandydata i gotowość spełnienia  ściśle określonych kryteriów. Twórcami i prowadzącymi zajęcia elitarnego programu są certyfikowani coachowie i najlepsi w Polsce eksperci. Inauguracja Klubu nastąpi w sierpniu 2012 roku, a swoje uczestnictwo można zgłaszać już teraz na stronie internetowej www.society.edu.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu