Słuchawki Digital Silence DS-101A – Aktywna redukcja szumów na wyjazdy dla Kowalskiego

Słuchawki Digital Silence DS101-A oferują bardzo dużo za niewielkie pieniądze – dość skuteczny system aktywnej redukcji szumów, zestaw słuchawkowy z mikrofonem dla twojego telefonu, dobrą jakość dźwięku i wytrzymały akumulator.

Jeśli to czego pragniesz to wtopić się w dźwięki muzyki i nie słyszeć w pracy irytujących konwersacji innych ludzi , czy też nie słyszeć silnika autobusu to prawdopodobnie znalazłeś słuchawki, z których powinieneś być w zupełności zadowolony. Jednak możliwości DS101-A na tym się nie kończą , gdyż wbudowany na kablu przycisk odbierania i kończenia rozmów pozwala na prowadzenia konwersacji w każdym momencie. Poza tym kompatybilność z telefonami jest bardzo imponująca.

Digital Silence DS101-A zostały stworzone w kooperacji z Wolfson Microelectronics – producentem definiujący standardy w dźwięku w branży audio już od 25 lat. Wprowadził on tym razem wiodącą technologię aktywnej redukcji szumów ANC w konkurencyjnej cenie. Dzięki temu ten zestaw umożliwi milionom ludzi doświadczyć unikalną technologię Wolfson ANC w przenośnych słuchawkach dokanałowych.

Unikalna technologia Wolfson myZone w technologii feed-forward ANC skutkuje krystalicznie czystym dźwiękiem poprzez eliminację szumów tła, co eliminuje konieczność zwiększenia głośności dźwięku aby skompensować zakłócenia zewnętrzne. Obecnie DS101A stanowi idealne rozwiązanie, aby zapobiec uszkodzeniom słuchu spowodowanym przez słuchanie głośnej muzyki przez dłuższy czas, jednocześnie zapewniając dźwięk o jakości HD.

Digital Silence DS101A posiada na kablu moduł sterowania zawierający akumulator litowo-jonowy, który zapewnia około 30 godzin pracy systemu ANC. W zupełności starczy to na cały tydzień. A jeśli już znajdziesz się w sytuacji z rozładowanym akumulatorem, DS101A doskonale sprawdzą również jako odsłuch z systemem pasywnej redukcji szumów.

W module wbudowano także gniazdo mini USB do ładowania, przycisk odbierania / kończenia połączenia, włącznik / wyłącznik systemu ANC oraz diodę LED sygnalizującą kolorami stan zasilania i aktywności AN. DS101A zostały również wyposażony w mikrofon pomiarowy hałasu w każdej ze słuchawek oraz mikrofon głosowy do prowadzenia rozmów.

* Środowisko testowe Wolfson. Do 99% redukcji szumów w całym zakresie częstotliwości 60Hz – 5kHz. Max ANC – 30 dB. Redukcja nawet powyżej 20dB hałasu w zakresie 60Hz do 1,5 kHz.

Ważne cechy zestawu:

  • Wiodący system myZone aktywnej redukcji szumów otoczenia
  • Ponad 30 godzin ANC na jednym ładowaniu
  • Zintegrowane odbieranie / kończenie rozmów

Wydajność ANC

  • Max ANC – 30dB
  • Redukcja większa niż 20dB z ANC w zakresieod 70Hz do 1.5Kh

Ogólnie: Redukcja 20dB w szerokim zakresie częstotliwości

Samolot: Redukowane są niskie częstotliwości jak w przypadku samolotu

Biuro: Redukcja częstotliwości głosu/mowy w zakresie około: 200Hz – 1kHz is emphasised

Cena zestawu to 199zl brutto dla klienta końcowego.

Specyfikacje:

Zasilanie Akumulator Litowy – do 30h pracy systemu ANC
Kabel Symetryczny
Typ głośnika 13mm Dynamiczny
Rodzaj słuchawek dokanałowe
Zakres Częstotliwości 20Hz – 22kHz
Oporność 32 Ohms (przy 1kHz)
Złącze 1/8″ (3.5 mm) jack, pozłacany, prosty
Max. Moc Wejściowa 40 mW
Microphone wbudowany
Redukcja szumów Aktywna – do 99% redukcji hałasu
Kompatybilność: Produkty Apple, Wszystkie standardowe odtwarzacze MP3.

Kompatybilny z telefonami Apple, RIM, Nokia, Samsung i innych producentów

Telefony: zobacz liste:

http://www.digital-silence.com/files/DS-101A%20Compatibility%20V1.0.pdf

Akcesoria w zestawie Kabelek przedłużający, Wymienne tipsy silikonowe, kabel USB

 

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu