Londyn 2012: nasi jadą po medale Male Raport w lipcowo-sierpniowym numerze Malemena

W najnowszym numerze MaleMENa przedstawiamy Wam drużynę. Reprezentację, która w tym roku już trzy razy na wielkich, światowych imprezach dokopała Brazylii. Siatkarze ruszają na olimpiadę. Jadą tam też nasze wielkie nadzieje: mocarny Piotr Małachowski, najszybszy biały maratończyk świata Henryk Szost, piękna i samotna w najważniejszym momencie Ania Rogowska, rewelacyjny biegacz Marcin Lewandowski, nasza tajna broń Wang Zeng Yi oraz sam maestro Tomasz Majewski. Wszystkich poznacie bardzo blisko.

W numerze rewelacyjne zdjęcia Grzegorza Proksy, piekielnie mocnego boksera który imponuje pokorą i jakąś niezwykłą życiową mądrością. Na kilka dni przed najważniejsza walką w swoim życiu mówi nam jak jest. I jak będzie zawsze. Facet, z którego możemy być dumni. Z czego jeszcze możemy być dumni wylicza profesor Henryk Samsonowicz, nie omija też kilku spraw, które Polakom nie służą.

Oprócz tego w wakacyjnym MaleMENie zaskakujemy Was metamorfozami Jacka Braciaka. Po rewelacyjnych rolach w „Różyczce” i „Róży” pozwolił nam zabrać go w poprzek czasu. Zobaczycie jak będzie wyglądał za dziesięć lat. I za kolejne trzydzieści.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu