UNIT4 TETA wprowadza klientów w nową galaktykę

Premierowy pokaz TETA Galactica i TETA Constellation w wersji Gemini to najważniejsze punkty zakończonych w zeszłym tygodniu spotkań dla Klientów i Partnerów wrocławskiej spółki.

W dniach 25 – 26 czerwca we Wrocławiu i w Warszawie obyły się spotkania podczas, których doświadczeni eksperci, odpowiedzialni za rozwój produktów ERP w UNIT4 TETA, zaprezentowali nowości funkcjonalne w wersji Gemini (20.5) TETA Constellation oraz pierwszy raz oficjalnie zaprezentowali nowy pakiet aplikacji do obsługi procesów biznesowych poprzez przeglądarkę internetową TETA Galactica i przedstawili plany jego rozwoju.

O ile pakiet ERP TETA Constellation jest doskonale znany i ceniony przez klientów UNIT4 TETA, o tyle pakiet TETA Glalctica w kwietniu tego roku miał swoja premierę i od kilku miesięcy wzbudza coraz większe zainteresowanie klientów, co potwierdziło się również podczas spotkań.

„Chcieliśmy w jak największym stopniu przybliżyć zainteresowanym klientom działanie nowego oprogramowania, stąd pokaz funkcjonalności i prezentacja w TETA Galactica „na żywo”, z poziomu przeglądarki internetowej, m.in. procesów planowania czasu pracy, zatwierdzania dokumentów w workflow, monitorowania stanu prac zespołu przez przełożonego, czy wystawiania różnego rodzaju wniosków.” – mówi Tomasz Dobrzański, Dyrektor produktowy w UNIT4 TETA.

W spotkaniach wzięli udział Klienci i Partnerzy UNIT4 TETA z całej Polski. Ponieważ wywołały one bardzo duże zainteresowanie i cieszyły się dużą frekwencją, UNIT4 TETA już zapowiada powtórzenie spotkań jesienią tego roku.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu