Spraw, by Twoja sypialnia wyglądała modnie i nowocześnie

Sypialnia to najważniejsze miejsce w domu – w niej odpoczywany, relaksujemy się oglądając film lub czytając książkę ale przede wszystkim śpimy. Dlatego ważne jest, by urządzić ją w sposób przytulny i sprzyjający dobrej atmosferze.

Coraz większą uwagę przy aranżacji wnętrz mieszkania przykładamy już nie tylko do salonu czy kuchni, ale również do sypialni.  Chcemy, by była ona nowoczesna, modna i zarazem funkcjonalna.

W sypialni bardzo ważną rolę odgrywają  kolory, które wpływają na nasze samopoczucie. W miejscu takim jak sypialnia kolory powinny działać kojąco i uspakajająco. Dlatego znaczna część architektów proponuje, by w sypialni królowały raczej kolory chłodne, pastele bądź barwy zieleni, fioletu lub niebieski. Jednak, by atmosfera nie stała się zbyt smutna warto je przełamać mocniejszymi akcentami np. czerwienią.

Najważniejszy element każdej sypialni stanowi łóżko – wygodne i proste. Dlatego, by sen był zdrowy i przyjemy należy wybrać odpowiednie i dopasowane do swoich preferencji łóżko wraz z materacem.

Dobry materac to dobry sen, a co za tym idzie – dobre samopoczucie. Fakt, że spędzamy 1/3 życia w łóżku, mówi sam za siebie. W czasie snu właśnie regenerujemy swoje siły i uspokajamy nerwy. Sen łagodzi różne bóle, np. związane ze schorzeniami kręgosłupa. Dlatego bardzo dużą uwagę zwracamy naszym Klientom nie tylko na wybór odpowiedniego łóżka, ale przede wszystkim na wybór dopasowanego do indywidualnych potrzeb każdego Klienta materacu, który spełni ich oczekiwania. – zapewnia Artur Krasuski z Meble Artane.

W obecnej ofercie Artane Meble królują łóżka o uproszczonych i geometrycznych formach bez jakichkolwiek zdobień czy rzeźbień (łóżko z kolekcji Alexia, Cantana, Florencja czy Bolzano). Charakteryzują je w dużej mierze  zaokrąglenia ( łóżko z kolekcji Riva) lub kąty proste (łóżko z kolekcji Margo, Scala, Roxi) w przeróżnej kolorystyce.

Salon Meble Artane w swojej ofercie przygotował dla Klientów również komplety do sypialni – łóżka, szafy, szafki w tym samym stylu i kolorystyce.

Za pomocą różnych dodatków typu pościel, lampka, tapeta, zasłony itp. można całkowicie zmienić styl wnętrza sypialni. Na aranżację miejsca duży wpływ ma również oświetlenie wnętrza. Dlatego warto zadbać, o to by było odpowiednie w zależności czy pokój jest jasny czy ciemny.

Modna i nowoczesna sypialnia, to miejsce gdzie MY czujemy się dobrze i bezpiecznie. Jej wygląd powinien odzwierciedlać nasze pragnienia i uspokajać nas przed snem, byśmy czuli się wypoczęci i wyspani po każdej nocy.

Pełna oferta mebli na stronie www.artane.net.pl

 

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu