Rusza rekrutacja do III edycji Global Startup Challenge

Na początku września rozpocznie się trzecia już edycja konkursu Global Startup Challenge. W ramach tego wydarzenia zostaną zorganizowane specjalne warsztaty oraz doradztwo eksperckie w zakresie programowania, grafiki, kwestii prawnych. Najlepszy pomysł na biznes może dostać dofinansowanie nawet 200 tys. euro. Czas nadsyłania zgłoszeń upływa 10 sierpnia br.

Organizatorami tej inicjatywy są Polska Fundacja Przedsiębiorczości oraz Red Sky Sp. z o. o – firma, która stworzyła wiele międzynarodowych serwisów, w tym FilesTube, odwiedzany miesięcznie przez ponad 106 mln użytkowników.

Konkurs stawia sobie za cel wyłonienie najlepszych projektów biznesowych o globalnym potencjale wzrostu, działających w branży Internetowej. Wybrane projekty będą miały szansę na dokapitalizowanie kwotą w wysokości do 200 tys. euro oraz na wsparcie merytoryczne rozwijanych projektów.

Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem Global Sartup Challenge 2012 oraz wypełnić specjalny formularz. Termin nadsyłania wniosków mija 10 sierpnia 2012 r.

Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.globstar2012.com.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu