Rodzinny Park Rozrywki startuje w NoVa Park

W sobotę 7 lipca 2012 roku w godzinach 13.00-18.00 w NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – startuje Rodzinny Park Rozrywki – cykl weekendowych eventów skierowanych zarówno do dzieci, jak i ich rodziców. W czasie wakacji – w ramach akcji – zorganizowane zostaną wydarzenia o charakterze sportowym. Pierwsze z nich odbędzie się pod hasłem „Dzieciaki na olimpiadzie”.

Rodzinny Park Rozrywki to pierwsza tego typu inicjatywa w Gorzowie Wielkopolskim stworzona z myślą o weekendowych wizytach w galeriach handlowych. Akcja ma charakter rozrywkowo-edukacyjny, a w organizowanych w NoVa Park wydarzeniach mogą brać udział całe rodziny. W okresie lipiec-sierpień centrum handlowe zadba o kondycję swoich klientów oraz zapewni im sporą dawkę aktywności fizycznej.

Pierwsze spotkanie w ramach cyklu Rodzinny Park Rozrywki odbędzie się w sobotę 7 lipca w godzinach 13.00-18.00. W czasie eventu „Dzieciaki na olimpiadzie” zorganizowana zostanie mini olimpiada dla najmłodszych klientów NoVa Park. W programie przewidziano m.in. animacje i zabawy ruchowe – bieg z przeszkodami, zawody zręcznościowe, skoki w dal, rzuty do celu, zabawę ze skakanką, konkursy na szybkość i celność czy przeciąganie liny. Nagrodami dla zwycięzców mini olimpiady będą gadżety sportowe.

Sobotnie spotkanie to również liczne atrakcje dla dorosłych. Rodzice będą mogli wziąć udział w konkursie na „Najlepszego Wioślarza NoVa Park” oraz skorzystać z konsultacji Pure Fitness dotyczących idealnej formy aktywności fizycznej w odniesieniu do wieku i potrzeb danej osoby. Trener personalny przeprowadzi również pomiary metaboliczne oraz tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, studio fitness – w ramach Pure Fitness Show – zaprezentuje pokazy zumby, joggingu oraz stepu.

„Rodzinny Park Rozrywki powstał w celu urozmaicenia czasu spędzanego przez rodziny na weekendowych zakupach. Zaplanowane wydarzenia to nie tylko rozrywka na wysokim poziomie, ale także inne wartości dodane w postaci nowej porcji przydatnej wiedzy, rozwoju osobistego czy większej dawki aktywności sportowej. Chcemy, aby NoVa Park kojarzyła się nie tylko z zakupami, ale także z miejscem, w którym można w interesujący sposób spędzić swój wolny czas” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Przez cały czas trwania eventu „Dzieciaki na olimpiadzie” działać będą również plac zabaw dla dzieci z kolorowymi domkami, zjeżdżalniami oraz bujakami, stoisko zdrowia i urody z poradami makijażystki i dietetyka, a także ekspozycja odzieży sportowej i sprzętu sportowego wraz z punktem konsultacyjnym doradcy sportowego.

Kolejne wydarzenia w ramach cyklu Rodzinny Park Rozrywki odbędą się w dniach 21 lipca oraz 11 i 25 sierpnia. Tematami przewodnimi poszczególnych spotkań będą: Bezpieczeństwo i Pierwsza Pomoc, Rodziny na Rowery oraz Powrót do szkoły.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu