Przejdź do treści

Płatności jeszcze łatwiejsze z PayLane

PayLane.pl poszerzyło swoją ofertę o pluginy do popularnych platform e-commerce – WordPress, OpenCart, Zen Cart i PrestaShop.

Po Magento i osCommerce przyszedł czas na kolejne 4 wtyczki do obsługi płatności online. Dzięki PayLane, sklepy oparte na wyżej wymienionych platformach będą mogły akceptować karty debetowe, kredytowe, PayPal, Giropay, iDEAL i wiele innych metod  oraz przyjmować płatności w ponad 160 walut z 50 państw na całym świecie. Instalacja wtyczki zajmuje parę minut i zezwala klientom PayLane na natychmiastowe procesowanie płatności.

Dodatkowo, by wyjść na przeciw wszystkim potrzebom klientów, PayLane udostępniło wtyczkę do WordPressa, platformy znanej bliżej blogerom. Zarówno platforma jak i plugin różnią się od standardowych rozwiązań e-commerce. Przy pomocy wtyczki PayLane można przygotować prosty system pozwalający czytelnikom na dokonywanie płatności za usługi lub produkty o stałej cenie, opłacenie dostępu do treści lub grafik, czy na przekazanie darowizny. Można do tego stworzyć swój własny przycisk „Doceń” czy „Zapłać”.

“Dobra platform e-commerce jest podstawą każdego e-sklepu, ale uważamy, że nawet najlepszy system jest niewiele wart bez łatwego w obsłudze i niezawodnego dostawcy płatności” mówi Dawid Ostapiuk, Koordynator IT w PayLane.

WordPress, OpenCart, Zen Cart i PrestaShop cieszą się ogromną popularnością w środowisku e-commerce dzięki łatwej obsłudze, praktycznym funkcjom i tysiącom dodatków takim jak plugin PayLane. Aby zainstalować wtyczkę, wystarczy wejść na stronę http://paylane.pl/platformy-e-commerce, wybrać odpowiednią wtyczkę oraz zainstalować ją podążając za instrukcjami.