Przejdź do treści

Kolory Nadziei

Kolory Nadziei to spektakl wyjątkowy. Przedstawia historię człowieka, który początkowo pogrążony w depresji i smutku, zaczyna powoli radzić sobie ze swoimi problemami, aby w końcu stać się szczęśliwym i poznać prawdziwy smak życia. Przedstawienie jest niesamowicie dynamiczne i widowiskowe, a to za sprawą połączenia teatru, tańca, pokazów kaskaderskich, pięknych wizualizacji i zróżnicowanej muzyki (rock, folk, muzyka symfoniczna, elektroniczna). Dzięki temu skutecznie dociera do widza i wywołuje w nim burzę emocji.

Kolorystyka i zaskakujące projekty strojów solistów i tancerzy dodatkowo wpływają na publiczność wywołując radość, czasem strach, ale co najważniejsze refleksję oraz zastanowienia się nad samym sobą. Kolory Nadziei mają nam uświadomić, że nigdy nie wolno się poddawać oraz pokazać jak żyć lepiej i być szczęśliwym. Dlatego każdy, kto ma dość sztuczności i bezwartościowych przekazów zalewających nas z każdej strony, chce choć na chwilę odpocząć od zgiełku świata, skupić się na sobie i swoich emocjach – powinien obejrzeć ten niesamowity spektakl, który zapadnie mu w pamięci na bardzo długo.

Człowiek nie jest nieśmiertelny, niezniszczalny, wieczny. Ale nie musi być kruchy, słaby i uległy. Ma w sobie ogromną siłę, aby samemu kształtować swoje życie, nie czekając na to co przyniesie los. Musi tylko wierzyć w siebie, starać się, nie odpuszczać. Spektakl Kolory Nadziei uświadamia nam, że nawet w kryzysowych sytuacjach, kiedy wypełnia nas rozpacz, gniew czy rozżalenie, każdy z nas jest w stanie zmienić swoje życie na lepsze. W utworach piosenek, autorstwa Kamila Szafrańca i Ryszarda Wolbacha, które tworzą warstwę muzyczną widowiska, zawarty jest zbiór skutecznych recept jak przezwyciężyć nasze obawy i mieć odwagę dążyć do wytyczonych celów, jak odnaleźć sens życia i poczuć jego smak. Teksty piosenek inspirowane są myślami zawartymi w publikacjach uznanych autorytetów z dziedziny pozytywnego myślenia ( Joseph Murphy, Dale Carnegie, czy Ron Holland).

Widowisko przedstawia człowieka zagubionego i uwikłanego w problemy życia codziennego, jego lęki, obawy doprowadzające go do stanu depresji. Poprzez słowo, taniec, muzykę i wizualizację artyści docierają do podświadomości widza i zmuszają go do refleksji i zastanowienia nad samym sobą. Ukazują dwie strony osobowości człowieka. Negatywna w formie strachu niszczy jego poczucie własnej wartości, odbiera pewność siebie i przekonuje go, że przegrywanie jest jego przeznaczeniem, Pozytywna natomiast jako pragnienie szczęścia, radości, miłości i spełnienia zmusza go do działania i dążenia do tego, co na świecie najlepsze.

Jesteśmy świadkami transformacji, jaka zachodzi w człowieku – początkowo pogrążony w beznadziejności i smutku, z upływem czasu odnajduje sens życia i zaczyna czuć jego prawdziwy smak. Te przejście od załamania do euforii ukazane jest nie tylko poprzez grę aktorów, ale muzykę (początkowo mroczna i ciężka, przechodzi w pogodną i rytmiczną), taniec i piękne wizualizacje. Spektakl wywołuje mnóstwo emocji i daje nam ogromny zastrzyk nadziei – nadziei na to, że mimo przeciwności losu możemy byś szczęśliwi. Musimy tylko chcieć.

OPINIE MEDIÓW PO PRAPREMIERZE:

  • „Pełny sukces, czego najlepszym dowodem były kilkunastominutowe owacje na stojąco wypełnionego po brzegi płockiego amfiteatru.” (Nasz Płock)
  • „Rzadko się zdarza, aby na tego typu widowiskach cała publiczność biła brawa na stojąco.” (Nasz Płock)
  • „Jedna z najlepszych imprez w Płocku! Cieszymy się że debiut odbył się właśnie w naszym mieście.” (Dariusz Ossowski)

OPINIE WIDZÓW PO PRAPREMIERZE:

  • „Niewiarygodne przeżycie. Długo nie zapomnę tego spektaklu.”
  • „Łzy smutku mieszają się ze łzami szczęścia. Wyjątkowe i bardzo wartościowe przedstawienie”
  • „ Świetnie przygotowana produkcja. Widowisko zarówno dla młodszych, jak i starszych widzów. Niech żałują Ci, którzy tu nie byli”

4 października 2012 r. – Warszawa, Sala Kongresowa godz. 19:30

Ceny biletów – 70zł, 100zł, 130zł, 160zł

Punkty sprzedaży biletów: www.ticketpro.pl , Kasa Sali Kongresowej PKiN wejście C

Zamówienia zbiorowe dla szkół, firm i instytucji  tel. 608 088 935; e-mail:agencjaido@prokonto.pl