WALK Social Media dla czternastu restauracji Magdy Gessler

Agencja WALK Social Media odpowiada za kompleksową obsługę 14 restauracji Magdy Gessler w serwisie Facebook. Działania realizowane są na zlecenie Food Zone, czołowego operatora restauracji kategorii premium w Polsce. W ramach współpracy WALK Social Media realizuje działania komunikacyjne w sumie dla piętnastu fanpage’y. Umowa została zawarta na czas nieokreślony.

Wśród fanpage’y Food Zone obsługiwanych przez WALK Social Media znajdują się m.in. restauracje Magdy Gessler: MG Eat, Wentzl, Polka Warszawa, Polka Łódź, Polka Żelazowa Wola, Bellini, Marcello, Venezia, Gar, Biała Gęś, Krokodyl, Embassy, AleGloria, Catering MG. Agencja odpowiada również za prowadzenie fanpage’a marki jogurtów mrożonych Froyo.

„Cieszymy się ze współpracy z Food Zone oraz możliwości realizacji jednego z największych projektów Social Media na polskim rynku. Od początku istnienia nasza agencja stara się oferować klientom kompleksowe rozwiązania umożliwiające prowadzenie efektywnej komunikacji z użytkownikami w mediach społecznościowych. Dzięki bogatemu doświadczeniu członków zespołu oraz zapleczu grupy marketingowej WALK jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę o najwyższym standardzie. Jestem przekonany, że projekt prowadzony dla Food Zone przyniesie firmie wymierne korzyści oraz pomoże WALK Social Media umocnić pozycję w branży” – mówi Michał Lewandowski, Head of Social Media w WALK Social Media.

W ramach współpracy WALK Social Media odpowiada za przygotowywanie kontentu oraz bieżącą komunikację z fanami. Do zadań agencji należało także opracowanie i wdrożenie kompleksowej strategii komunikacji każdego z 15 fanpage’y. WALK Social Media nadzorował również implementację tak zwanej „Osi Czasu” (nowego wyglądu stron wprowadzonego przez Facebook). Ponadto, w przypadku fanpage’a Restauracji Wentzl agencja odpowiadała za start komunikacji w Social Media i wprowadzenie marki na Facebooka.

WALK jest niezależną polską grupą marketingową. W ramach WALK funkcjonuje obecnie pięć business unitów – WALK Social Media – prowadzący projekty społecznościowe, WALK PR – zajmujący się komunikacją PR, WALK Creative – odpowiadający za kreację ATL/BTL/Interactive, WALK Design – przygotowujący projekty z zakresu CI, packagingu oraz tworzenia nowych marek oraz WALK Events – specjalizujący się w field marketingu i eventach. Dodatkowe informacje na temat WALK można znaleźć na stronie www.walk.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu