Przejdź do treści

W Biegu Cafe skorzysta z usług Mood Media

Mood Media Corporation nawiązała współpracę z siecią kawiarni W Biegu Cafe. Umowę podpisano na dziewięć lokalizacji. Eksperci z Mood Media dostarczą nagrania muzyczne oraz specjalne urządzenia multimedialne. W lokalach nadawany będzie indywidualnie dobrany repertuar muzyczny z katalogu własnego Mood Media.

Mood Media Corporation, specjalizująca się w rozwiązaniach sensorycznych, podpisała umowę z siecią kawiarni W Biegu Cafe. Kontrakt zatwierdzono na okres dwóch lat.

– Dziewięć wybranych lokali należących do W Biegu Cafe, otrzyma od nas urządzenia MP 7000 wyposażone w dysk twardy. Dla W Biegu Cafe stworzyliśmy indywidualny program muzyczny składający się z utworów z katalogu własnego  Mood Media. Oprogramowanie i zawartość muzyczna będzie aktualizowana co dwa miesiące – mówi Aleksandra Potrykus, Country Manager w Mood Media Poland.

W skład repertuaru wchodzić będą takie gatunki muzyczne jak relaksacyjny lounge czy też lekki pop, w zależności od lokalizacji. Wszelkie montaże i ustawienia urządzeń zakończyły się wraz z końcem czerwca. W przypadku nowo otwieranych kawiarni, W Biegu Cafe również skorzysta z usług Mood Media.