SAP zaprasza klientów z Europy Środkowo-Wschodniej do uczestnictwa w konkursie SAP Quality Awards 2012

Oddział SAP na Europę Środkowo-Wschodnią (SAP CEE) ogłosił konkurs SAP Quality Awards 2012 dla klientów, wyróżniających się doskonałą realizacją wdrożeń SAP.

Mogą w nim wziąć udział wszyscy klienci SAP w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, którzy uruchomili swoje rozwiązania SAP po 1 stycznia 2011 r. i używali ich produkcyjnie przez co najmniej 2 miesiące. Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach: małych, średnich i dużych wdrożeń. Zgłoszenia można nadsyłać za pośrednictwem formularza internetowego do 14 września 2012 r.

SAP Quality Awards to prestiżowa nagroda za jakość, przyznawana najlepszym projektom wdrożeniowym. Profesjonalnie zrealizowany projekt przynosi korzyści wszystkim zainteresowanym stronom, a w szczególności klientom. Pozwala ograniczyć czas i zasoby niezbędne do implementacji systemu, a jednocześnie uzyskać maksymalne korzyści w zakresie kosztów operacyjnych i efektywności procesów. Dodatkowo, uczestnictwo firmy w konkursie może wzmocnić pozycję zespołu wdrożeniowego wewnątrz firmy oraz ułatwić promocję indywidualnych osiągnięć jego członków. Jest również świadectwem profesjonalizmu i wysokiego poziomu zarządzania.

„Nagrody przyznawane w konkursie SAP Quality Awards są wyrazem uznania dla klientów, którzy szczególnie dbają o jakość wdrożenia oprogramowania SAP oraz osiągają wysokie wskaźniki ekonomiczne dzięki dobremu zaplanowaniu i realizacji projektu” — powiedział Jiří Synáček, dyrektor ds. jakości, SAP CEE. „Dla klientów i partnerów implementacyjnych udział w SAP Quality to okazja, by zyskać uznanie dla ich wysiłków na rzecz zmniejszenia i złagodzenia ryzyka, zapewnienia sukcesu wdrożenia oraz szybkiego i bezproblemowego osiągnięcia znaczących korzyści biznesowych”.

Projekty nominowane w konkursie muszą być zgodne ze standardami zarządzania projektami, powinny także uwzględniać całkowity koszt wdrożenia i posiadania systemu (TCO) oraz czas realizacji projektu. Pod uwagę brane jest również profesjonalne podejście do projektu i zarządzania nim. Zgodność z 10 zasadami jakości SAP dodatkowo zwiększa szansę w konkursie.

Ogłoszenie zwycięzców konkursu SAP Quality Awards 2012 w regionie Europy Środkowo-Wschodniej nastąpi w październiku 2012 r. W każdej kategorii zostaną przyznane złote, srebrne i brązowe nagrody. Zdobywcy złotych wyróżnień automatycznie awansują do kolejnej rundy konkursu na poziomie Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA), w której zmierzą się z projektami z innych krajów tego regionu świata. Ostateczne wyniki na szczeblu EMEA zostaną ogłoszone podczas ceremonii SAP Quality Awards 2012, która odbędzie się w ramach konferencji SAPPHIRE NOW w dniach 13-16 listopada br. w Madrycie.

Dotychczas wśród laureatów SAP Quality Awards znalazła się jedna firma z Polski – Savitor sp. z o.o., producent wyrobów cukierniczych, który zdobył brązowe wyróżnienie w Europie Środkowo-Wschodniej w 2011 roku za wdrożenie systemu SAP Business One, przeprowadzone przez partnera SAP, firmę CompuTec sp. z o.o.

Więcej informacji na temat konkursu SAP Quality Awards 2012 można znaleźć pod adresem:

http://www.sap.com/qualityawards2012

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu