Nowy numer „Dekoratorium” pełen letnich inspiracji

Ukazało się nowe, wakacyjne wydanie „Dekoratorium”. W najnowszym numerze pisma znajdziemy pełnię kolorystycznych aranżacji, nawiązujących do najlepszych wakacyjnych inspiracji i bogactwo pomysłów na stworzenie własnego wnętrza. Nie zabraknie również atrakcyjnych konkursów przygotowanych specjalnie dla Czytelników…

Lektura artykułu, w którym psycholog kolorów, dr Marek Borowiński, opowiada o pozytywnej energii płynącej z kolorowych wnętrz, pozwoli nam przenieść się w pełną emocji podróż po świecie barw. Dowiemy się, jak ogromny wpływ na ludzki umysł wywierają kolory i jak mogą one oddziaływać na codzienne życie.

Nowy numer „Dekoratorium” pełen jest nawiązań do okresu letnich wojaży i panującej wówczas pogodnej aury. Wakacyjne podróże to znakomita okazja do podpatrzenia zupełnie nowych inspiracji, z których jak najwięcej chcielibyśmy zachować w pamięci. Letnie wspomnienia z pewnością powrócą, gdy w swoich pomieszczeniach stworzymy aranżacje inspirowane nadmorskim klimatem. W „Dekoratorium” znajdziemy też felieton Angeliki Kucińskiej o kolorach egzotycznego Maroka.

Redakcja przygotowała również dwa konkursy: „Kolorowy zawrót głowy!” i „Czas na Twój kolor!”. Na uczestników, oprócz atrakcyjnych nagród, czeka jeszcze jedna niespodzianka – zwycięzca drugiego konkursu może stworzyć kolor, który wejdzie do linii kolorystycznej Barw Natury lub Śnieżki Satynowej. Jest o co walczyć!

Zapraszamy do lektury i do eksperymentów z kolorami!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu