Mata wchłaniająca MEWA Multitex® – Czysto, pewnie, pojemnie

Mata wchłaniająca MULlTITEX® firmy MEWA absorbuje plamy oleju, kałuże wody oraz wszelkie wycieki. Może być stosowana do zabezpieczenia posadzek w warsztatach i na stanowiskach pracy w zakładach produkcyjnych, do zbierania cieczy z wycieków w miejscach napraw i konserwacji, jak również w otoczeniu maszyn i urządzeń.

„Miska olejowa“ wielkości dużej chusty stanowi perfekcyjne rozwiązanie, nadające się do zastosowania we wszystkich branżach, gdzie powstają wycieki cieczy w postaci oleju czy wody. Mata MEWA MULTITEX® chroni w sposób optymalny maszyny, stanowisko pracy i posadzkę przed zabrudzeniami i działaniem cieczy będących substancjami niebezpiecznymi.

Tekstylna mata wchłaniająca waży 600 g, ma rozmiary 60 cm na 90 cm i jest w stanie wchłonąć od 2,5 l do 3,0 l cieczy. Oleje silnikowe i przekładniowe, rozpuszczalniki, ciecze chłodząco-smarujące oraz ługi gromadzone są w rdzeniu ssącym. Kilka mat, ułożonych jedna obok drugiej, pozwala w niezawodny sposób zabezpieczyć także większą powierzchnię. Mata MEWA MULTITEX® jest produktem tekstylnym przeznaczonym do wielokrotnego zastosowania. Mata jest prana, co pozwala na jej wielokrotne wykorzystanie. Stanowi to ekonomiczne rozwiązanie dla zakładów i przedsiębiorstw, które chcą uniknąć niebezpiecznych odpadów i nakładów związanych z ich usuwaniem. Maty MEWA MULTITEX® nie są odpadami w rozumieniu ustawy o odpadach, albowiem zabrudzone maty, w odstępach czasowych ustalonych w umowie z klientem, odbierane są przez firmę MEWA, która pierze je w sposób ekologiczny, po czym maty ponownie wracają do klienta.

MEWA Textil-Management

1 MEWA, MEWA Multitex, PROMOFirma MEWA posiada 41 placówek w całej Europie. Oferuje usługi typu full-service w zakresie odzieży roboczej i ochronnej, czyściw tekstylnych, wycieraczek do butów i mat olejowych, oraz artykułów BHP. 4100 pracowników obsługuje ponad 154 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2010 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 448 mln euro. Założona w 1908 roku firma MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W 2011 roku jury pod przewodnictwem Bernda Venohra, profesora ekonomii z Berlina, zakwalifikowało firmę MEWA do grona niemieckich liderów rynku.

MEWA Textil-Service sp. z o.o.

www.mewa-service.pl

Firma MEWA w serwisie Youtube

http://www.youtube.com/user/mewaPOL

 

Kontakt dla prasy:
Roman Benedykciuk
ADIUNCTOR
ul. Nugat 8 m 59
02-776 Warszawa
Tel./fax: +48 22 643 81 73
Tel. kom.: +48 501 288 684
biuro@adiunctor.pl

 

2 MEWA, MEWA Multitex, PROMO

Mata MULTITEX firmy MEWA błyskawicznie zasysa aż do trzech litrów cieczy – czy to będą oleje silnikowe i przekładniowe, czy rozpuszczalniki, czy też ciecze chłodząco-smarujące lub ługi.

3 MEWA, MEWA Multitex, PROMO

Mata olejowa Multitex wchłania plamy oleju, kałuże wody i wycieki do ostatniej kropli.

4 MEWA, MEWA Multitex, PROMO

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu