E-bilet na samolot Wizz Air i pociąg Kolei Mazowieckich

Każdy kto wybierze się w podróż liniami lotniczymi Wizz Air z Modlina będzie mógł jednocześnie zarezerwować bilet na podróż szybkim i nowoczesnym pociągiem Kolei Mazowieckich w dowolnie wybrane miejsce na Mazowszu. Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” podpisała umowę z węgierską firmą P-Air Magyarorszag Kft., która posiada wyłączność na sprzedaż biletów lotniczych Wizz Air.

Wspólna oferta Kolei Mazowieckich oraz firmy P-AIR obejmuje dwa rodzaje biletów:

  • bilet do/z Port Lotniczy Modlin – Miasto st. Warszawa w cenie 5 Euro,
  • bilet do/z Port Lotniczy Modlin – Mazowsze w cenie 6 Euro.

Bilety na przejazd autobusem i pociągami Kolei Mazowieckich można zarezerwować za pomocą strony internetowej www.p-air.com  oraz www.wizzair.com  przy zakupie biletu lotniczego na przelot samolotem firmy Wizz Air. Pociąg to najdogodniejszy środek transportu na przejazd z/do lotniska w Modlinie. A efektywne połączenie oferty linii lotniczych oraz przewoźnika kolejowego pozwoli w szybki, tani oraz komfortowy sposób zaplanować podróż.

W lipcu oraz sierpniu będzie obowiązywała cena promocyjna.

Osoby, które zakupią w lipcu bilet na przejazd w relacji Port Lotniczy Modlin – Miasto st. Warszawa lub odwrotnie, na dowolny termin przejazdu zapłacą jedynie 3 EURO.

Natomiast w sierpniu będzie obowiązywała cena promocyjna – 4 EURO, przy zakupie biletu na przejazd w relacji Port Lotniczy Modlin – Mazowsze  lub z powrotem również na dowolny termin przejazdu.

Bilet na podróż pociągami Kolei Mazowieckich do/z Warszawy będzie ważny 12 godzin od godziny przylotu lub 12 godzin przed godziną wylotu. Natomiast bilet do mazowieckich miejscowości będzie ważny w ciągu 24 godzin od godziny przylotu lub 24 godziny przed godziną wylotu. W czasie podróży pociągiem należy posiadać bilet lotniczy zakupiony przez jedną z ww. stron internetowych.

– Linię Warszawa – Modlin obsługują nowoczesne pociągi typu Elf – mówi Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Spółki Koleje Mazowieckie. – Dzięki współpracy Spółki z firmą P-AIR, pasażerowie korzystający z przelotu liniami Wizz Air będą mogli, wraz z biletem lotniczym, w łatwy sposób zarezerwować tani i komfortowy przejazd z lotniska nie tylko do Warszawy, ale także do innych miast na Mazowszu.

P-Air Magyarorszag Kft. to węgierska firma, która świadczy usługi transferu na lotnisko dla pasażerów linii lotniczych Wizz Air.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu