7milowy wchodzi na rynek rozwiązań SAP Business One

7milowy, spółka dotychczas specjalizująca się w projektach SAP na rynku firm średniej wielkości, rozszerza ofertę o system SAP dedykowany dla mniejszych przedsiębiorstw. Spółka została oficjalnym partnerem SAP Business One.

Rozszerzenie współpracy z SAP Polska oznacza, że 7milowy jest jedyną firmą wdrożeniową w Polsce, która posiada w ofercie oba rozwiązania SAP dla rynku MŚP: SAP All-in-One i SAP Business One.

„Decyzja o rozwinięciu oferty 7milowego o rozwiązanie SAP Business One to krok, który wpisuje się w kierunek rozwoju naszej organizacji. Od początku działalności jesteśmy dedykowanym partnerem SAP dla rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Obecnie jako jedyny partner SAP w Polsce posiadamy tak kompleksową ofertę dla sektora MŚP. Tym samym podkreśliliśmy pozycję 7milowego jako lidera na rynku rozwiązań SAP dla małych i średnich firm” – mówi Norbert Wierbiłowicz, Prezes Zarządu w 7milowy.

SAP Business One jest przystępnym cenowo rozwiązaniem ERP dla małych firm, które nie wymaga skomplikowanego wdrożenia – można go wdrożyć i dostosować w bardzo krótkim czasie. Nowe rozwiązanie jest oferowane przez 7milowego w pełnym outsourcingu – spółka zapewnia hosting i administrację systemu. Oprócz wdrożeń systemu, 7milowy będzie również realizować projekty rozwojowe dla firm pracujących na SAP Business One.

„Z perspektywy dostawców ERP rynek MŚP charakteryzuje się w ostatnich kwartałach stabilnym wzrostem i dużym potencjałem rozwoju, co widać na przykładzie rosnącej sprzedaży SAP Business One” – mówi Paweł Jędrusik, Dyrektor Sprzedaży i Wiceprezes SAP Polska. „System SAP Business One jest dojrzałym rozwiązaniem dla firm MŚP, sprawdzonym w działaniu u kilkuset klientów w Polsce. Nasi klienci doceniają jakość rozwiązania SAP Business One i jego konsekwentny rozwój poprzez dodawanie nowych funkcji zarządczych, analitycznych i mobilnych. Zainteresowanie 7milowego wdrożeniami SAP Business One potwierdza wzrostowe perspektywy rozwiązań IT dla MŚP. Posiadając w ofercie oba rozwiązania SAP klasy ERP dla rynku MŚP, 7milowy umacnia swoją wiodącą pozycję na rynku rozwiązań SAP dla małych i średnich firm. Jestem przekonany, że takie podejście zostanie szybko docenione przez klientów.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu