Ucz się od najlepszych. Zostań Mistrzem reklamy

Szkoła Mistrzów Reklamy oraz firma Zepter International zapraszają na bezpłatne warsztaty filmu reklamowego oraz do udziału w konkursie. W czasie warsztatów będzie można poznać tajniki tworzenia najlepszych spotów reklamowych – od pomysłu i scenariusza, po reżyserię i postprodukcję. W tym samym czasie będzie można zdobyć atrakcyjne nagrody, gdzie główną wygraną będzie 6677 złotych. Patronem medialnym projektu jest serwis KonkursyKreatywne.pl.

Reklama jest dźwignią handlu – to wie niemal każdy, nawet niezwiązany z marketingiem. Dobrze przygotowany i przykuwający uwagę przekaz ma wydatny wpływ na sukces promowanego produktu. Poza talentem, kluczowe jest też odpowiednie przygotowanie zawodowe. Szkoła Mistrzów Reklamy, firma Zepter International oraz KonkursyKreatywne.pl zapraszają do udziału w warsztatach filmu reklamowego.W warsztatach można wziąć udział jako copywriter (osoba będzie odpowiedzialna przede wszystkim za scenariusz), lub jako reżyser/operator (główne zadania to realizacja filmu). Aby wziąć w nich udział w w warsztatach i w ich trakcie stworzyć film, który powalczy o nagrodę, należy zapoznać się z materiałami (brief, prezentacja, film) i stworzyć wstępny scenariusz 30 – 45 sekundowego filmu, który będzie odpowiedzią na brief.

Więcej informacji pod adresem http://www.warsztaty-filmowe.zeptergroup.com/

Scenariusz wraz ze swoim należy wysłać do dnia 10 lipca 2012 na adres: kontakt@szkolamistrzowreklamy.pl.

Spośród osób, które nadeślą nam scenariusze wybierzemy te, z którymi chcielibyśmy spotkać się na warsztatach. Wszystkie filmy (i te, które powstaną w czasie warsztatów, i te, nadesłane mailem) staną do walki o nagrody w trzech kategoriach: kreatywności, skuteczności i nagrody publiczności. W pierwszej kategorii filmy będą oceniać ludzie reklamy. W drugiej, samo życie – jeśli twój film wygeneruje największą liczbę odsłon, wygra główną nagrodę (mechanizm weryfikacji skuteczności opisany jest w regulaminie). W ostatniej kategorii filmy oceniać będą internauci.

UWAGA: Na wszystkich naszych warsztatach uczestnicy kręcą filmy, montują je i udźwiękowiają na własnym sprzęcie,  tak więc osoby chcące reżyserować, powininny mieć ze sobą kamerę lub aparat z funkcją filmowania, lub też telefon komórkowy. Ostatniego dnia warsztatów, w okresie postprodukcji, należy mieć ze sobą laptop z zainstalowanym programem do montażu filmu.

Jeżeli natomiast z jakichś powodów nie możesz lub nie chcesz wziąć udziału w warsztatach, lub też nie zostaniesz wybrany (mamy tylko 40 miejsc !) wciąż możesz walczyć o nagrody. Nagroda główna o 6667 pln! Po prostu uważnie przeczytaj brief i sam nakręć film, po czym wyślij nam go do dnia 21.07 2012 poprzez formularz zgłoszeniowy:

http://www.warsztaty-filmowe.zeptergroup.com/regulamin/

Organizator: Szkoła Mistrzów Reklamy

Sponsor: Zepter International

Patron Medialny: KonkursyKreatywne.pl

termin warsztatów: 14.07 – 15.07 i 21.07 2012 w Warszawie

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu