Spółka Fish Project S.A. będzie promowana przez Kaufland Polska

Planująca na przełom września i października swój debiut na rynku NewConnect spółka Fish Project S.A. z Rudy Śląskiej podpisała w drugiej połowie czerwca umowę z ogólnopolską siecią marketów Kaufland Polska. W ocenie Zarządu Spółki będzie to miało pozytywny wpływ na poziom sprzedaży, a dzięki temu na wyniki finansowe.

Na podstawie umowy podpisanej 22 czerwca 2012 roku wizerunek Fish Project S.A., a także wybrane produkty Spółki takie jak: Koreczki śledziowe ze śliwką 500g, Śledziowe Zestawy Imieninowe ze śledziem po kaszubsku oraz z matiasem ekstra 900g, będą promowane w dwóch blokach reklamowych. Ponadto umowa obejmuje dostawy wyżej wymienionych produktów do marketów Kaufland do końca lipca 2013 roku. – „Nasze dotychczasowe doświadczenie potwierdza, że takie akcje promocyjne przynoszą zdecydowany wzrost sprzedaży oferowanych przez nas produktów. Dodatkowo, tym razem promowany będzie również wizerunek Fish Project S.A., co z pewnością poprawi rozpoznawalność naszej marki” – zaznacza Prezes Zarządu Spółki.

Pierwszy z bloków reklamowych zostanie wyemitowany w październiku 2012 roku, natomiast drugi w lutym 2013 roku. Zatem efekty zaplanowanych działań marketingowych będą po części widoczne w wynikach finansowych już na początku przyszłego roku.

Wizerunek Fish Project S.A. oraz jej produkty będą promowane w specjalnym katalogu przygotowywanym przez sieć marketów Kaufland z dedykowaną dystrybucją. Gwarantowany nakład każdego wydania wynosi 3 961 757 sztuk, natomiast szacowana przez Kaufland liczba czytelników każdego nakładu sięga średnio nawet 9 905 000 osób. W praktyce oznacza to, że informacje o produktach Fish Project S.A. dotrą do co czwartego mieszkańca Polski, dzięki czemu ich rozpoznawalność wzrośnie w znaczącym stopniu.

Jak dodaje Prezes Arkadiusz Łabuda: „To tylko część naszej strategii marketingowej, której celem jest dotarcie do jak największej liczby potencjalnych klientów. W przyszłości planujemy kolejne działania, jednak w tym momencie wolę nie zdradzać żadnych szczegółów na ten temat.”

Aktualnie trwa oferta prywatna akcji przed debiutem Spółki na rynku NewConnect, z której Fish Project zamierza pozyskać 500 000 złotych. Zebrane środki mają zostać przeznaczone głównie na zakup nowych maszyn wykorzystywanych w procesie produkcyjnym. Wszelkich informacji udzielają Prezes Zarządu Fish Project S.A., a także jej Autoryzowany Doradca – INVESTcon GROUP S.A. z Poznania.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu