Polscy kibice pokazali Głód Zwycięstwa całej Europie

Nasza drużyna nie wyszła z grupy, ale Polacy śmiało mogą powiedzieć o sobie – jesteśmy wygrani! Polscy kibice pokazali całej Europie swój prawdziwy Głód Zwycięstwa i bezgraniczną wiarę w narodową drużynę. To oni na różne sposoby tłumnie zagrzewali piłkarzy do walki przed każdym meczem. Kibice w 4 miastach w Polsce wykonali nawet Taniec Głodnych Zwycięstwa, by wesprzeć naszą drużynę przed najważniejszym meczem.

W sobotę 16 czerwca, Polacy robili wszystko, co w ich mocy, by przed ostatnim meczem grupowym dopingować naszą drużynę i spełnić marzenie o ćwierćfinale. Miasta, w których odbywały się mecze niemal całkowicie przyjęły biało-czerwone barwy. Kibice w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu już od 16:00 wspólnie wykonywali specjalny Taniec Głodnych Zwycięstwa, by wzbudzić jeszcze większego ducha walki w naszej drużynie. Polacy  zjednoczyli się we wspólnym dopingu i razem z Małym Głodem zagrzewali naszych do boju w rytm hymnu Głodnych Zwycięstwa.

Już kilka dni minęło od czasu, gdy Polska drużyna pożegnała się z piłkarską rywalizacją. To jednak nie czyni nas przegranymi. Emocje nadal trwają. Na ulicach w dalszym ciągu widać biało-czerwone flagi, co dowodzi, że Polacy stanęli na wysokości zadania zarówno jeśli chodzi o organizację, jak i doping. To właśnie polskim kibicom należą się gratulacje za pokazanie prawdziwego Głodu Zwycięstwa i zagrzewanie drużyny do walki.

Dlatego Mały Głód gratuluje wszystkim Polakom zaangażowania i nieustannego dopingu. W najnowszym spocie reklamowym Danio dziękuję wszystkim kibicom za okazanie Głodu Zwycięstwa.

Podziękowania za włączenie się do akcji można obejrzeć na kanale You Tube Małego Głoda: http://www.youtube.com/user/GlodMaly.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu