Mamy design w Katowicach

28 czerwca 2012 r. w Katowicach otwarto pierwszy na Śląsku salon z designerskimi meblami i oświetleniem. Sklep STEREOdesign oferuje oryginalne produkty znanych na całym świecie marek – Kartell, Hay, Flos, Artemide, Magis czy Norman Copenhagen.

Salon Stereodesign.pl zlokalizowany jest przy ul. Gustawa Morcinka 3A, zaledwie kilka kroków od katowickiego Spodka. Dotychczas sklep z powodzeniem działał w Internecie. Teraz, na powierzchni ponad 110 mmożna obejrzeć i pokochać meble najbardziej znanych, światowych marek, począwszy od Kartell, dla którego projektuje m.in. Philippe Starck, poprzez duński brand HAY, po producentów oświetlenia – Flos, Artemide czy Lightyears. W Stereodesign można także zaopatrzyć się wyjątkowe akcesoria kuchenne Sagaform i Joseph&Joseph. Dostępne są również oryginalne produkty marki ISAK, której Stereodesign jest wyłącznym dystrybutorem na rynku polskim.

Polacy coraz częściej doceniają dobre wzornictwo i wysoką jakość wykonania – mówi Joanna Myczkowska, właścicielka sklepu Stereodesign. – Meble od projektantów to sposób na wyrażenie swojego stylu, podkreślenie indywidualizmu- bez względu na to, ile mamy lat, lub ile metrów kwadratowych liczy nasz dom czy mieszkanie.

Uroczyste otwarcie sklepu odbyło się 28 czerwca 2012 r. z udziałem kilkudziesięciu gości, w tym architektów i projektantów wnętrz. W ramach otwarcia przeprowadzono także konkurs na składanie designerskich lamp, prezentację kolekcji Kartell oraz niezwykłych form z artystycznego betonu firmy ConCreate.

Sklep STEREOdesign w Katowicach czeka na Klientów od poniedziałku do środy oraz w piątki – w godzinach 10-18, w czwartki – od 12:00 do 20:00, a w soboty od 10:00 do 14:00. Na miejscu zapewniona jest fachowa obsługa i doradztwo w zakresie doboru mebli i dodatków do wnętrz.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu