Tomasz Sielicki zasiądzie w Radzie Nadzorczej Runicom

W dniu 2 lipca br. w skład Rady Nadzorczej Runicom S.A. został powołany Tomasz Sielicki, od 20 lat związany z Grupą Sygnity. Nowy Członek RN został powołany przez akcjonariusza Runicom S.A. – PCH Capital S.A. – na mocy posiadanych uprawnień statutowych.

Tomasz Sielicki od 1992 roku związany jest z Grupą Sygnity, którą kierował przez 15 lat, a od 2007 r. zasiada w jej Radzie Nadzorczej. Jest jednym z najbardziej zasłużonych dla rozwoju polskiej branży IT, nagradzanym m.in. przez europejskie wydanie tygodnika BusinessWeek i Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji. Tomasz Sielicki w polskiej branży IT jest znany jako twórca sukcesu firmy ComputerLand. Jest również inwestorem w przedsięwzięcia z różnych branż. Pełni funkcje członka Rad Nadzorczych Agora S.A. oraz Budimex S.A.

Tomasz Sielicki zasiada również w Radzie Doradczej notowanego na NewConnect funduszu. Obok niego, Radę tworzą przedstawiciele czołowych firm informatycznych w kraju: Andrzej Dopierała, szef Oracle Polska, Jacek Murawski, dyrektor generalny polskiego oddziału Microsoft, Marek Kobielski, kierujący NextiraOne w Polsce, Ireneusz Dąbrowski, wieloletni dyrektor zarządzający i członek zarządu Tech Data, Tadeusz Kubiak, założyciel Polskiej Telefonii Cyfrowej oraz Włodzimierz Głowacki, wspólnik zarządzający w Kancelarii Prawniczej Włodzimierz Głowacki i Wspólnicy Sp. k., a także Piotr Chmielewski, inwestor kontrolujący m.in. Runicom S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu