Stradivarius prezentuje “The Light Box”

Marka Stradivarius otworzyła  swój pięćdziesiąty w Polsce  salon w zupełnie nowej odsłonie! Polska jest drugim po  Hiszpanii krajem w którym brand  wprowadza nową koncepcję przestrzeni sklepowej. Premiera sklepu pełnego mody i… światła! odbyła się w Krakowie w Galerii Kazimierz.

Light Box Stradiaviusa nawiązuje do klimatu nowojorskich loftów poprzez inspirowane architekturą przemysłową meble i oświetlenie na suficie.W nowym koncepcie ściany sklepu to podświetlane panele, które rozjaśniają wnętrze i nadają mu nowoczesny, bardzo atrakcyjny wygląd. Sklep tak jak sama marka – podąża za modą. Zdjęcia wyświetlane na panelach będą zmieniane w zależności od panujących trendów w danym sezonie. od panujących trendów w danym sezonie. Sklep tak jak sama marka – podąża za modą.

Witryny to niezwykle ważny element nowych sklepów Stradivarius, bo mają formę szklanych pomieszczeń. Oddaje to niesamowity efekt głębi przestrzeni.

Premierze salonu towarzyszyły liczne atrakcje i niespodzianki. Jasny wystrój sklepu oraz klubowa muzyka przyciągnęła tłumy ludzi. Wśród kupujących znaleźli się również dziennikarze i styliści z licznych tytułów modowych.

Zakupom towarzyszył konkurs na stylizację z dostępnej w salonie kolekcji Stradiaviusa, Uczestnikom pomocą służyły bloggerki MAFFASHION (madamejulietta.blogspot.com) oraz JESTEMKASIA (jestemkasia.fashionsalade.com).  Konkursowe stylizacje uwieczniał  Bobrowiec (www.propertyofbobrowiec.com) w specjalnie stworzonym na tę okazję studio fotograficznym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu