Nowe korzystne warunki programu sprzedaży pracowniczej w FagorMastercook

Wraz z początkiem lipca FagorMastercook, jeden z największych pracodawców na Dolnym Śląsku, wprowadza nowe, atrakcyjne zasady w programie sprzedaży wewnętrznej. Pracownicy będą mogli zakupić w danym roku, w promocyjnej cenie, jeden produkt z segmentu dużych urządzeń AGD oraz drobny sprzęt kuchenny do kwoty 500 zł.

„Chcemy, aby nasi pracownicy mogli zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt AGD. Nieustannie doskonalimy więc program sprzedaży pracowniczej, gdyż wiemy, że jego preferencyjne warunki znacząco ułatwiają zatrudnionym w FagorMastercook osobom dostęp do wielu nowoczesnych urządzeń” – mówi Elżbieta Ulatowska-Waszkiewicz, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich w FagorMastercook.

Program sprzedaży pracowniczej obejmuje sprzęt marki Mastercook i Fagor. Mastercook jest dominującą, flagową marką w portfolio Firmy. Jej produkty wytwarzane są we wrocławskich fabrykach: sprzętu kuchennego (piekarników, płyt i kuchenek), pralnictwa (pralek top, pralek front i zmywarek) oraz lodówek. W tym roku asortyment marki zostanie poszerzony o kilkadziesiąt nowych modeli. W sklepach dostępna jest już m.in. jedyna na rynku lodówka z systemem pakowania próżniowego. Marka Fagor sygnuje drobny sprzęt AGD o przeznaczeniu kuchennym m.in. szybkowary, miksery, naczynia do gotowania, chłodziarki do wina. W tym roku w ofercie pojawiły się m.in. nowe modele blenderów. Sprzęt marki Fagor, produkowany w głównej mierze w hiszpańskich fabrykach, cieszy się coraz większym uznaniem polskich klientów, poszukujących alternatywy dla tańszych, lecz często zawodnych urządzeń.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu