MAGNIFICO dla 69.Tour de Pologne

Agencja magnifiCo zorganizuje konferencję inaugurującą największy wyścig kolarski w naszym kraju 69.Tour de Pologne UCI World Tour. Impreza, którą zaplanowano na 5 lipca br. ma na celu przedstawienie między innymi listy startujących ekip, wśród których w tym roku zobaczmy wiele gwiazd światowego peletonu.

Zaprezentowany też zostanie oficjalny skład polskiej Reprezentacji oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne, które będą wykorzystane w tej edycji wyścigu jak również podczas transmisji w TVP.

To tylko część atrakcji zaplanowanych w związku z eventem. Sama impreza nie będzie tylko konferencją prasową, a dużym wydarzeniem towarzyskim w stolicy. Ma na celu zintegrowanie środowisk dziennikarskich, liderów opinii, celebrytów, sportowców i polityków oraz udowodnienie, że doping i solidaryzowanie się z Reprezentacją Polski nie dotyczy jedynie dyscypliny sportowej, jaką jest piłka nożna. Duch narodowego kibicowania, tak widoczny na Euro 2012, może zostać podtrzymany podczas tegorocznego Tour de Pologne, w którym, miejmy nadzieję bardzo istotną rolę odegra Reprezentacja Polski.

Impreza ma charakter zamknięty. Obowiązują zaproszenia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu