Przejdź do treści

Minigolf oraz Hip&Break Dance Show w Magnolia Park

Wraz z początkiem lipca w centrum handlowym Magnolia Park we Wrocławiu uruchomione zostaną tory do gry w minigolfa. Klienci będą mogli korzystać z nich przez cały okres wakacyjny, do końca sierpnia. Dodatkowo w sobotę, 7 lipca 2012 roku, przed zewnętrznym amfiteatrem odbędą się warsztaty, pokazy oraz zawody tańca ulicznego hip hop i breakdance.

Minigolf to popularny sport polegający na wbijaniu małej piłeczki do dołków w specjalnie przygotowanych stanowiskach za pomocą kija golfowego. Zadanie gracza polega na wrzuceniu piłeczki do dołka przy jak najmniejszej liczbie uderzeń. W grze może uczestniczyć od dwóch do sześciu osób, przy czym każdy ma 10 prób przy każdym stanowisku. Klienci Magnolia Park będą mieli do dyspozycji łącznie 18 stanowisk do gry ustawionych na placu Piazza. Sprzęt do minigolfa będzie można wypożyczyć codziennie w punkcie informacyjnym znajdującym się w pobliżu wejścia numer 1 do cenrum handlowego oraz strefy restauracyjnej. Warunkiem bezpłatnego wypożyczenia sprzętu jest okazanie paragonu lub faktury na kwotę minimum 20 zł z dowolnego sklepu lub punktu gastronomicznego znajdującego się w centrum handlowym.

W sobotę, 7 lipca 2012 roku, Magnolia Park będzie gościła tancerzy hip hop i breakdance.

O godzinie 11:00 rozpoczną się otwarte warsztaty z tych dwóch technik tanecznych, w których będzie mogła wziąć udział każda chętna osoba. Zajęcia poprowadzą profesjonalni instruktorzy. Po warsztatach odbędą się pokazy tańca hip hop i breakdance, a następnie tancerze zmierzą się ze sobą w zawodach, które poprowadzi Bartek Urbanowicz (Dejot). Zawody będą podzielone na dwie kategorie – soliści breakdance i soliści hip hop. O oprawę muzyczną zadba DJ Plash z Krakowa. Na zakończenie, około godziny 17:00, wystąpi ZGAS, mistrz Polski w beatboxingu, technice polegającej na naśladowaniu głosem różnych rytmów i dźwięków. Dodatkowo, przez cały czas trwania imprezy, prowadzone będą warsztaty z graffiti oraz taneczne improwizacje na przygotowanej w tym celu specjalnej podłodze.

„Serdecznie zachęcamy mieszkańców Wrocławia do aktywnego spędzania wolnego czasu w okresie wakacyjnym. Przez najbliższe dwa miesiące w Magnolia Park będzie można spróbować swoich sił w grze w minigolfa, a już 7 lipca zapraszamy na warsztaty i pokazy tańca ulicznego hip hop i breakdance” – powiedział Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.